Doporučíte prosím dobrého psychiatra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:17
Doporucite prosím dobrého psychiatra?

Ahojky, anonym prosím ponechat - jinak smazat. Rodina o tom neví.
Poradíte prosím psychiatra, se kterým mate dobrou zkušenost? (Zájem o pacienta, dobra domluva, celkove vřelý a příjemný přístup)…
celá ČR, jsem ochotna dojet.

Moc děkuji

Reakce:
Lotrinka
Stálice 91 příspěvků 14.06.19 19:36

Nehledej psychiatra, ale psychologa! Terapeuta… ten resi a pomaha resit problemy. Psychiatr dela hlavne huhu-koktejl, neboli nasazuje leky, zepta ae na drobnosti a odejdete s receptem, ktery nic nevyresi. Psychiatrie je lecba lekama a reseni jejich vedlejsich ucinku.

hanidost87
Povídálka 29 příspěvků 14.06.19 20:00

Jak píše @Lotrinka, psychiatr opravdu nemá smysl, lékama nic nevyřešíš. Já mám skvělou zkušenost s psychoterapeutkou Olgou Železnovou, určitě jí napiš na olga13@seznam.cz . Má i webovky - www.olvita.cz

Ou
Echt Kelišová 7845 příspěvků 14.06.19 20:16

1. potřebuješ někoho ve svém okolí, protože nejde o jednorázovou návštěvu, ale o pravidelnou péči.

2. kromě psychiatra hledej psychoterapii a začni na ni chodit jednou týdně.

skvělí jsou třeba v Brně v psychoprofi - všichni. Ale vážně se nedá dojíždět jednou týdně do Brna ze Sokolova, že…

DanielaMakova
Stálice 85 příspěvků 14.06.19 20:20
@Anonymní píše:
Poradíte prosím psychiatra, se kterým mate dobrou zkušenost? (Zájem o pacienta, dobra domluva, celkove vřelý a příjemný přístup)…
celá ČR, jsem ochotna dojet.Moc děkuji

Ano, jediné pan doktor Martin Holub, Praha. Teď orientuje se svojí ženou. Křemencova ulice v Praze. Původně vojenský lékař, mise, uvn v Praze…

lamicina
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 14.06.19 20:22

Já mohu jen doporučit MUDr. Jan Krabec Fügnerova 195, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín
Telefon: 493 522 056. Dále pak MUDr. Elena Křivková https://www.znamylekar.cz/…adec-kralove. A MUDr. Martina Hrčířová
http://www.psychoterapiemb.cz/. Mám velmi dobré pracovní i osobní reference. Velká výhoda je, že všichni uvedení mají jak atestace z psychiatrie tak z psychoterapie. Jen teda nevím, jak jsou na tom aktuálně s přijímáním nových pacientů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:55
@Anonymní píše:
celá ČR, jsem ochotna dojet.Moc děkuji

KARABEC.. Jičín

Váš příspěvek
Reklama