Doporučíte psychologa v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:15
Doporučite psychologa v Praze?

Ahojky, za anonym děkuji. Poprvé v životě jsem v situaci, kdy potřebuju pomoc odbornika. Vzhledem k tomu, že nemam žádné zkušenosti ani v okolí, potřebovala bych doporučení na nekoho aspoň trochu dobrého. Ideálně Praha 5,6, možná i 4. Nevim, jestli to hraje roli, ale jde o partnerství a děti.
Všem predem děkuji

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:26

Doporucuji Petra Šmolku jako partnerskeho poradce. Je vynikajici s lety praxe. Ma soukromou ordinaci nebo v ramci manzelskych krizi v centru socialnich sluzeb. Zkus si ho vyhledat. Drzim palce, at pomuze!

czaky
Závislačka 2548 příspěvků 2 inzeráty 26.07.18 11:31

Mgr. Jana Woleska …kdysi jsem ji kontaktovala na zaklade doporuceni, nakonec jsem u ni nebyla osobne, ale i tak mi byla ochotna pomoci - prohodit par e-mailu :palec: .

Slečna Ferka
Extra třída :D 10096 příspěvků 26.07.18 11:37
@Anonymní píše:
Ahojky, za anonym děkuji. Poprvé v životě jsem v situaci, kdy potřebuju pomoc odbornika. Vzhledem k tomu, že nemam žádné zkušenosti ani v okolí, potřebovala bych doporučení na nekoho aspoň trochu dobrého. Ideálně Praha 5,6, možná i 4. Nevim, jestli to hraje roli, ale jde o partnerství a děti.
Všem predem děkuji

Nevím, jak je na tom Petr Šmolka s kapacitami (abys nečekala), ale můžu doporučit PhDr. Marka Kučeru z téže poradny, ergo bezplatné http://www.csspraha.cz/…ste-ricanska. Jeho pobočka je sice Praha 3, ale na metru (Flora), a časově bývá flexibilnější. Partnerství a děti jsou tady v poradně hlavní věci, jimiž se věnují.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:58

@Slečna Ferka děkuji, jsem objednana hned napo pondeli.
Dekuji vsem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >