Doporučíte psychologa v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:15
Doporučite psychologa v Praze?

Ahojky, za anonym děkuji. Poprvé v životě jsem v situaci, kdy potřebuju pomoc odbornika. Vzhledem k tomu, že nemam žádné zkušenosti ani v okolí, potřebovala bych doporučení na nekoho aspoň trochu dobrého. Ideálně Praha 5,6, možná i 4. Nevim, jestli to hraje roli, ale jde o partnerství a děti.
Všem predem děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:26

Doporucuji Petra Šmolku jako partnerskeho poradce. Je vynikajici s lety praxe. Ma soukromou ordinaci nebo v ramci manzelskych krizi v centru socialnich sluzeb. Zkus si ho vyhledat. Drzim palce, at pomuze!

czaky
Závislačka 2568 příspěvků 26.07.18 11:31

Mgr. Jana Woleska …kdysi jsem ji kontaktovala na zaklade doporuceni, nakonec jsem u ni nebyla osobne, ale i tak mi byla ochotna pomoci - prohodit par e-mailu :palec: .

Slečna Ferka
Extra třída :D 10244 příspěvků 26.07.18 11:37
@Anonymní píše:
Ahojky, za anonym děkuji. Poprvé v životě jsem v situaci, kdy potřebuju pomoc odbornika. Vzhledem k tomu, že nemam žádné zkušenosti ani v okolí, potřebovala bych doporučení na nekoho aspoň trochu dobrého. Ideálně Praha 5,6, možná i 4. Nevim, jestli to hraje roli, ale jde o partnerství a děti.
Všem predem děkuji

Nevím, jak je na tom Petr Šmolka s kapacitami (abys nečekala), ale můžu doporučit PhDr. Marka Kučeru z téže poradny, ergo bezplatné http://www.csspraha.cz/…ste-ricanska. Jeho pobočka je sice Praha 3, ale na metru (Flora), a časově bývá flexibilnější. Partnerství a děti jsou tady v poradně hlavní věci, jimiž se věnují.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 11:58

@Slečna Ferka děkuji, jsem objednana hned napo pondeli.
Dekuji vsem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >