Doporučíte šátek (hezký a užitkový) na nošení?

3144
8.6.15 13:24

Doporučíte šátek ( hezký a užitkový ) na nošení ?

Ahoj maminky, mohli by jste mi prosím doporučit nějaký vhodny šátek na nošení miminka s kterým jste spokojené? Chtěla jsem Lodger nosítko, ale to bych asi dlouho nevyužila. Šátek potřebuji jak na ven, tak na tahání miminka hlavně doma po domě, když luxuji, vytírám, myji koupelny atd atd…
Cenová relace není důležitá, ale ráda bych, aby šátek či nositko - bylo i trochu,,módní" na módu si docela potrpím. Tak, abych pak neměla nějaký zvláštní,,hadr" na sobě, nic ve zlem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
8.6.15 13:28

@Eny.x je otázkou, čemu říkáš hadr :mrgreen: zvlášť, když ho budeš nosit doma, že :mrgreen: osobně se mi líbí duhovky - od didymosu a pod.. ale mám šanami :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
8.6.15 13:34

Oscha je ted rozhodne modni :) Maji krasne satky a i velmi luxusni „Boutique“ limitky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
7992
8.6.15 13:52

Podívej na FB do skupiny Nosíme děti nebo Ergonomické nošení dětí, je tam bazar a šátky se dají pořídit levněji. Je tam dost na výběr. Ono je dost na výběr i normálně, hezké vzory dělá Oscha, Artipoppe, Didymos, LennyLamb…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
8.6.15 13:56

Je porte mon bebé - mají spostu barevných variací. Taky bych nešla do žádné batiky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
8.6.15 13:57

@Eny.x mmchdm, teď hrozně letí sovičky, to objednával snad každý (nevzpomenu si na značku), ale kdo neměl sovu, nebyl in.. a za měsíc to bude zase něco jiného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
8.6.15 13:59
@ncc1701 píše:
Podívej na FB do skupiny Nosíme děti nebo Ergonomické nošení dětí, je tam bazar a šátky se dají pořídit levněji. Je tam dost na výběr. Ono je dost na výběr i normálně, hezké vzory dělá Oscha, Artipoppe, Didymos, LennyLamb…

Já Facebook nemám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
8.6.15 14:00
@martina.se píše:
@Eny.x mmchdm, teď hrozně letí sovičky, to objednával snad každý (nevzpomenu si na značku), ale kdo neměl sovu, nebyl in.. a za měsíc to bude zase něco jiného :lol:

Paráda :lol: já bych tedy raději zvolila něco univerzálnějšího než sovičky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
8.6.15 14:02
@Eny.x píše:
Paráda :lol: já bych tedy raději zvolila něco univerzálnějšího než sovičky :lol:

ono fakt záleží, co se Ti líbí. Vzorů i barev je neskutečné množství :mrgreen: rozhodně si vybereš. mrni na nosenideti.cz, je tam bazar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
8.6.15 14:04
@KatkaX píše:
Je porte mon bebé - mají spostu barevných variací. Taky bych nešla do žádné batiky :mrgreen:

Tak teď jsem na ně rychle mrkla a zdají se super :kytka: Díky za typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
8.6.15 14:04

@martina.se Dík - jdu to projet :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
8.6.15 14:06
@Eny.x píše:
Tak teď jsem na ně rychle mrkla a zdají se super :kytka: Díky za typ.

mám jeden a jsem velmi spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
8.6.15 14:08
@KatkaX píše:
mám jeden a jsem velmi spokojená :palec:

A jde využít i pro větší děcko? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit