Doporučíte sportovní kočárek?

9092
8.5.17 20:39

Doporučíte sportovní kočárek?

Ahoj holky :) ráda bych se zkušenějších zeptala na radu ohledně koupě sportovního kočárku. Dcera má 16 měsíců, zatím jezdí ve sporťáku z dvojkombinace ale potřebovala bych něco skladnějšího, současný kočár mi složený zabere půl kufru v combi Octávce. Hledám něco odpruženého, co zvládne i horší cesty, polňačky, takže nejspíš nafukovací kola. Skladný, aby nezabral moc místa, pohodlný, nastavitelnou rukojeť. Cena do 5 tisíc. Máte nějaký tip? Zaujal mě Joie Litetrax nebo Prampol Gazelle ale recenze jsou všelijaké a už se v tom ztrácím :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

512
8.5.17 21:06

Mám britax b. motiom a max spokojenost pořizovací cena 5260,– v září 2016…byly nějaké slevy tuším 20% dny Marianne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 21:37

Mám Britax-b-motion 4 plus a jsme moc spokojení. Nemáme sice nafukovací, ale gelová kolečka, ale všechno to zvládne. Nafukovací se často propichují. Do auta se kočárek vejde krásně. Kupovali jsme teď nedávno ve slevě za 7 tisíc. Ale klasický Brutax-b-motion je levnější, okolo těch 5 tisíc. My jsme chtěli polohování nožiček, a taky syn je dlouhý a plusko je trošku delší. Stříška je taky super, nejde mu tam vůbec sluníčko. Takže Britax můžu jen doporučit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 21:44

Také máme Britaxu B-motion 3 a naprostá spokojenost. Pěkně se ovládá, projede i horší terén (tříkolka má velké i přední kolečko, což je fain). Pravda je, že nová řada motion plus je vychytanější (polohování nožiček a boudička bez síťky), ale náš Vojta to zvládá i bez polohování nohou a na síťku v boudě se dá nechat ušít clona za pár korun… Na Britax nedám dopustit ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
8.5.17 21:54

Baby jogger summit x3. Je sice dráhy, ale při každém použití si jej nemohu vynachválit. Lehce ovladatelný jedním prstem, projede všude, teď jsme neplánovaně testovali v hlubším rozbredlem sněhu a všechno projel. Ve vteřině složený jednou rukou, zabere min místa, pokud se mu sundaji kolečka (což je taky lehké jednou rukou) tak mam pocit ze se vejde do krabičky od sirek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
8.5.17 21:58

Doporučím také Britax b-motion. Mám na druhé dítě a maximální spokojenost. Novější verze jsou vychytanější, my jsem ale spokojení i bez polohování nožiček a s kratší boudou. Chodím s ním i běhat a na brusle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
8.5.17 22:51

Taky doporučím britax máme b motion plus, nemá sice nafukovací kola ale zvládne i polňačky. Předtím jsem mela Jané Slalom sporťák a už se mi to nechtělo ani nakládat do auta, jak byl težký. Britax je lehký, složíš ho jednou rukou, jde dát úplně do lehu, plusková řada má i polohování nohou a parádní dlouhou boudu(když dítě spí, uplně mu to zakryješ)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama