Doporučte bezkontaktní teploměr pro celou rodinu včetně miminka

428
18.1.21 18:29

Doporučte bezkontaktní teploměr pro celou rodinu včetně miminka

Ahoj holky,

máme rozbitý teploměr a ráda bych pořídila domů bezkontaktní, abychom mohli měřit zároveň budoucí miminko. Moje otázka zní, zda-li je vhodný klasický bezkontaktní teploměr i na miminka? Logicky si říkám, proč by nešel, našla jsem ale i nějaké speciální pro miminka… Ráda bych koupila něco univerzálního do celé rodiny.

Moc děkuji za názory, případně doporučení teploměru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1651
18.1.21 18:33

My máme takovej bilofialovej AIQURA a umí to měřit i teplotu v místnosti. Muže to velmi baví a měří furt něco :lol: :mavam: a já občas taky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
18.1.21 19:17

Za sebe tyhle teploměry nedoporučuji. Bezkontaktní teploměr mi nikdy nenaměřil stejnou teplotu (ani přibližně ) jako digitální. Nemyslím tím u sebe, ale samozřejmě u dětí. Když to člověk potřeboval vědět přesně tak naprosto selhal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8880
18.1.21 19:32

Máme starší typ tohohle a funguje už 10 let ;) Jen si musíš měření vždy udělat víckrát, sem tam trefíš žílu, kde je teplota vyšší (píšou třikrát změřit a zprůměrovat). Neměří úplně přesně, ale orientačně bych řekla spolehlivě (plus mínus max půl stupně to orientačně bohatě stačí). Hlavně u dětí je to pro „hysterické“ matky neocenitelné, že je x-krát za noc změříš, když jsou nemocné, zda neleze horečka. U mě jedna dcera při vysoké horečce hodně zvracela a bylo potřeba to podchytit včas ;)
https://www.mall.cz/…t-visiofocus?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat