Doporučte CAR - vysokou odbornost, vybavení i milý přístup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 14.03.18 14:34
Doporucte CAR: vysokou odbornost, vybaveni, mily pristup :-)

Ahojda, dojedu kamkoliv, jen nevim, ktere centrum vybrat :-). Prosim, pokud mi prispejete a budu rada, napiste nejen plusy, ale i co se vam nelibilo (klidne :) malickost). Dekuji :)

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 14:37

https://arleta.cz/ Top

Kikulele
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 14.03.18 14:48

Ja bych doporucila Unicu v Brne, ale je to jen muj subjektivni nazor, sama jsem tam podstoupila IVF, a na prvni pokus jsem ve 22tt.Mam zkusenost i s jinou klinikou v brne a skopojena jsem nebyla, presla jsem do jiz vise zminene kliniky a vse probehlo rychle a presne a rekla bych i kvalitne.Jsou tam super doktori i sestricky je to mensi klinika a kdyz clovek potrebuje neco vysvetlit, vzdy je prostor i cas se o vsem pobavit.Za me super, jsem tam spokojena a mam tam i obvodniho gyndr. A sla jsem tam na doporuceni kamaradky. :kytka:

Příspěvek upraven 14.03.18 v 14:53

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 14:51

Upresni aspon kraj, ve kterem bydlis… Doporucovat neco, co bys mela pres celou republiku je asi blbost, ze jo.

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 14.03.18 15:58

Lepší by bylo kdyby jsi upřesnila alespoň okruh. Na co jezdit 100km když to můžeš mít 15 km ;) já jsem byla v sanusu v Hradci Kralové a za mě super ale nezkoušeli jsme jiný car. Teď tam postavili už samostatnou kliniku reprodukční medicíny. Opravdu to tam je krásný žádný nemocniční prostředí připadala jsem si tam jako u někoho v obýváku :lol: a líbilo se mi že tam sedíš v čekárně kde je docela soukromí oproti ordinaci předtím. Tím myslím že tam na sebe ty lidi nekoukaj jak na křečka v terárku a jsou tam s,,podobným" problémem. A nikdy jsem tam nenarazila na nikoho kdo by byl pruda :palec:

Uživatel je onlineHandulkaK
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 7 inzerátů 14.03.18 16:57

Ja zakladatelku chápu, ja jezdila 120km, jen kvůli dobre péči. :D

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 17:01

@HandulkaK Ja taky :D Ale z Ase do Ostravy uz to muze byt opravdu z ruky :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >