Doporučte cvičení a plavání pro těhotné

105
10.3.05 10:29

Doporučte cvičení a plavání pro těhotné

Ahoj holky… potřebovala bych poradit s cvičenim a plavánim pro těhule v praze .. jaké máte zkušenosti, doporučení, příp.jaké sou ceny?? předem díky madla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
12.3.05 12:33

Ahoj,

já cvičila doma - používala jsem gymnastický míč na uvolňování zhuthlých zad apod., masírovací cosi na chodidla, abych si je prokrvila + zdravotní podložku pod zadek na židli v práci, protože mě děsně bolela kostrč.. Nikam jinam jsem nechodila, však nebyl čas, v práci až skoro do porodu a do toho předělávky v bytě, aby mimko přišlo do hezkého… :-)
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
12.3.05 12:50

Ahoj,

já mám skvělé zkušenosti s A-centrem na Florenci. Cvičí se tam gravidjóga, na balónech a břišní tance (ty prý napomáhají i k lepšímu průběhu porodu). Já osobně jsem zkusila jenom gravidjógu a byla jsem moc spokojená, není to jenom o cvičení, ale taky jsme povídali s maminama o tom co nás zrovna trápilo. Vracela jsem se domů odpočatá fyzicky i psychicky. Cena se většinou pohybuje 150,–kč na dvě hodiny, když máš pernamentku tak myslím 120,–Kč.
Jestli tě to zajímá tak mrkni na www.materstvi.cz

Kačkač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.3.05 16:49

Ahoj Madlo, já jsem chodila asi od 3. měsíce těh. do Studia pro ženy a byla jsem s nima moc spokojená.Bylo to každý týden cvičení a plavání, povídání s instruktorkou a s těhulkama, pak sis mohla připlatit 1 hodinu cvičení s tatínkama a tel.linku (24 hod. denně) na pí. Mikulandovou, když by se něco dělo a tys potřebovala poradit, pomoct nebo uklidnit. V ceně byla i prohlídka por. sálu na Bulovce a prohlídka CAPu. Pak jsem tam využila individuální hodiny - příprava na porod:teorie, dech.cvičení, atd. Bohužel je to poměrně drahý, ale stálo mi to za to. Kdyžtak se můžeš podívat na www.studioprozeny.cz.

Měj se.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
13.3.05 20:26

Ahoj, já jsem si taky říkala, že bych ráda někam chodila a tak jsem dneska zkusila (po konzultaci s doktorem) jít plavat do Hostivaře. Jinak vím, že na Černém Mostě v Pro Factory v neděli od 16 hodin mají cvičení pro těhotné, tak to taky zkusíme. Jinak bych se ráda věnovala tomu plavání, mám OZP, tak využiju jejich bonusy a budu chodit na plavání do YMCY, prý je tam i cvičení pro těhotné, tak to omrknu :wink: Jsem v 23tt a už je načase, začínám se cítit unavená a trocha pohybu neuškodí 8) Hezký den všem Petra a mimísková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
14.3.05 16:07

Já chodím ve středu od 16:15 do FactoryPro na Smíchově, jsou i na Čerňáku, s permicí (předplatit 500 Kč) to stojí 100,–/50 min, to ještě jde.
Jednou jsem vyzkoušela A-centrum na Florenci -povídání+cvičení na míči(2 hod./150 Kč) a jednou taky cvičení na míči v Klubu Slunečnice 70,–/hod. - ale tyhle studia v centru jsou pro mě docela z ruky.
Chci zkusit Studio pro ženy ve Vodičkově ulici, první reklamní hodina je prý zdarma, tam taky je prý možné plavání, taky v centru Iprea v ul. Politických vězňů, tak to jdu zkusit dnes, 250,–/hodinu :-(.
Ještě se dá cvičit i přímo v porodnicích - např. U Apolináře (www.apolinar.cz) nebo v Podolí (www.upmd.cz).
Co jsem zatím našla, tak těhotenské plavání je dost drahé, tak jsme byli o víkendu (normálně) plavat Na Homolce, 150,–/hod.+15 min., je to tam hezké, málo lidí.
Tak sportu zdar!
Elli+klokánek 19tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
14.3.05 16:12

Já chodím ve středu od 16:15 do FactoryPro na Smíchově, jsou i na Čerňáku, s permicí (předplatit 500 Kč) to stojí 100,–/50 min, to ještě jde.
Jednou jsem vyzkoušela A-centrum na Florenci -povídání+cvičení na míči(2 hod./150 Kč) a jednou taky cvičení na míči v Klubu Slunečnice 70,–/hod. - ale tyhle studia v centru jsou pro mě docela z ruky.
Chci zkusit Studio pro ženy ve Vodičkově ulici, první reklamní hodina je prý zdarma, tam taky je prý možné plavání, taky v centru Iprea v ul. Politických vězňů, tak to jdu zkusit dnes, 250,–/hodinu :-(.
Ještě se dá cvičit i přímo v porodnicích - např. U Apolináře (www.apolinar.cz) nebo v Podolí (www.upmd.cz).
Co jsem zatím našla, tak těhotenské plavání je dost drahé, tak jsme byli o víkendu (normálně) plavat Na Homolce, 150,–/hod.+15 min., je to tam hezké, málo lidí.
Tak sportu zdar!
Elli+klokánek 19tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
15.3.05 11:15

Ahoj, jenom jsem chtěla napsat, že jsem v neděli byla v Hostivaři na plavání, hodina stojí 53 kč +15 minut navíc na sprchy a tak. Byla jsem tam kolem 14:45 a bylo docela dost lidí, příště půjdu dopoledne. V so tam mají od 10:30-11:45 a od 13:00-18:00. V neděli mají od 9:00-11:45 a od 13:00-17:30. Voda se mi zdála dobrá a zatím necítím nějaké problémy, tak si myslím, že to bude ok. Bohužel tam nemají žádné cvičení pro těhulky, tak zkusím další neděli Factory Pro. :wink: Všem hezký den Petra a mimísková 23tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.11.15 16:26

Ahoj Efina můžeš mi doporučit podle čeho jsi cvičila doma? Knížka, webové stránky atd?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama