Doporučte cviky na posílení paží a stehen

2437
25.3.20 13:38

Doporučte cviky na posílení paží a stehen

Ahoj, můžete doporučit cviky, nejlépe s videi, na posílení paží a stehen a zadku?
Cvičím teď s činkami nějaké cviky na paže. Jde mi hlavně o cviky proti povislosti, když žena rozpaží. Chtěla bych tu oblast trochu zpevnit.
Nějaké cviky už znám, ale jestli máte nějaké tipy na videa, tak uvítám. To samé stehna a zadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6300
25.3.20 14:09

@izquierdo na bricho mam apku Lose belly fat. Jsou tam cviky namalovany a muzes si je pustit i na videu. Je to jen na ctvrt hodky denne.Ve spojeni s cvicenim se snazim neprezirat se a sundala jsem 7 kilo za 4 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
25.3.20 14:12

Zhubnout nepotřebuji, jsem štíhlá, ale i tam mi přijde, že paže a stehna by mohly být pevnější, když se blíží léto. Pokud teda bude vůbec kam chodit, jestli bude trvat současná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3053
25.3.20 14:20
@izquierdo píše:
Ahoj, můžete doporučit cviky, nejlépe s videi, na posílení paží a stehen a zadku?
Cvičím teď s činkami nějaké cviky na paže. Jde mi hlavně o cviky proti povislosti, když žena rozpaží. Chtěla bych tu oblast trochu zpevnit.
Nějaké cviky už znám, ale jestli máte nějaké tipy na videa, tak uvítám. To samé stehna a zadek.

Koukni na youtube na Kristýnu Strakošovou, cvičím s ní, když potřebuju posílit stehna na lyže, pomůže to i vzhledově :mrgreen: Má tam i cviky na ruce a záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5197
25.3.20 14:25

Ty jo na youtube je toho hodne, mne se líbí videa treba od madfit.
Super aplikace na cviceni je Jillian Michaels.
Jsem si dala pro sebe takovou challenge a kazdy den cvičím plank, dneska muj rekord 5minut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
27.3.20 21:28

re

Nejlepsi co ja delam jsou drepy a kliky :) to jsou takovy uni cviky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama