Doporučte dovolenou Řecko, Španělsko, Portugalsko 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 12.01.19 07:48
Doporučte dovolenou Řecko, Španělsko, Portugalsko 2019

Dobré ráno,

prosím o tipy, kde se Vám nejvíce líbilo. Jsme vcelku nároční :mrgreen: :? Už řadu let letame na Zakynthos do Louis zante beach, kde je super servis, letos si pohravame s myšlenkou jet někam jinam. Jenže já mám strach, že nás moře na Zakyntho tak rozmazlilo, že jinde se budeme osklibat :mrgreen: máte někde zkušenost, kde jev Evropě takový tyrkys jako tam? Podstatny je pro nás krátký transfer, a jen výše uvedené země plus možná Sardinie.
Máme totiž zkušenosti Kréta, Turecko, Tunis, Mallorca, Itálie, Španělsko, a chceme jen Evropu. Další důležitá věc je all inclusive, chtěla jsem na Lefkadu, ale tam tuto možnost de facto nenabízí většina hotelu.
Díky za tipy pokud někdo poradi přeji příjemnou sobotu :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3918 příspěvků 12.01.19 08:06

@milovnicejablek Sea Planet Turecko krásný hotel i moře ultra all inclusive…pro náročné. Letos zase letíme, krásně bylo i na Djerbe… Helios Vincci Beach.

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 12.01.19 08:17

@Annabela11 díky za tip, ale chci jen Evropu :kytka:

marin
Extra třída :D 10097 příspěvků 12.01.19 08:38

Sestra říkala, že Portugalsko Algarve je nádhera. I to tak vypadá podle fotek, je to ale oceán, ale prý moře teplé díky teplým mořským proudům. Konkrétní hotel nevím, ona tam jen projížděla s poznávacím zájezdem, na Algarve strávila asi 2 dny. Jinak moře jako v Laganas u hotelu Louis Zante beach, to jsem zatím v Evropě nezažila, ještě tedy krásné moře bude asi na té Sardínii. Lefkáda má krásné moře, ale nejsou tam skoro hotely s All in. Jinak zase servis hotelu to třeba mohu doporučit Rhodos - hotel Lindos Princess, ale je to Rhodos, dole kamenité podloží, není to tyrkys, ani jsme tam nenašli žádnou mušli. ;)

sportka
Kecalka 117 příspěvků 12.01.19 08:52
Formentera
milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 12.01.19 09:13

@marin myslela jsem si to, že TEN Zakynthos je prostě s mořem top :( mrknu na TU Sardinii ještě.

@sportka to vypadá super mrknu jinde Fischer nabízí jen týden Bo 14 dní, to už je dlouhý, rádi bychom těch 10.

Koty
Závislačka 3829 příspěvků 12.01.19 12:35

@milovnicejablek bohužel s destinací neporadím, ale prosím prosím, pošleš mi odkaz na ten váš top hotel na Zakynthosu? Ráda se inspiruji :kytka:

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 13.01.19 11:11

@Koty je to Louis zante Beach Kalamaki, ale je to hrozně předražený, ale my to tam milujeme :mrgreen:

Koty
Závislačka 3829 příspěvků 13.01.19 17:14

Moc díky, na ceně nezáleží, hlavně, že jste tam spokojení :pankac:

Adrasteia
Závislačka 3127 příspěvků 13.01.19 17:22

@milovnicejablek Možná by se vám líbil Lindos Princess na Rhodosu. Můžu se zeptat k tomu hotelu Louis zante beach - s kým létáte? S Fischerem? Cena teda hrozná, ale mrkla jsem a fakt se nám líbí. :think: Můžu se zeptat ještě, jestli je tam individuální klimatizace? Díky moc.

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 13.01.19 19:01

@Koty není zač :dance:
@Adrasteia cena je hrůza, ale fakt to stojí za to. Jak říká manžel ušetříme někde 15tis (protože co si budeme povídat 10dni čtyřčlenná rodina Řecko pod 65horko těžko kdekoliv) a Budem někde kde to bude na…
Individuální klima tam je a moc příjemná, vůbec jsem ji nevnímala a to to většinou všude odnesu rýmou :mrgreen:

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 13.01.19 19:02

@Adrasteia jo a letame s Fischerem :palec:

milovnicejablek
Kecalka 258 příspěvků 13.01.19 19:02

@Adrasteia díky na ten Rhodos jdu mrknout :palec:

marin
Extra třída :D 10097 příspěvků 13.01.19 20:54
@milovnicejablek píše:
@Adrasteia cena je hrůza, ale fakt to stojí za to. Jak říká manžel ušetříme někde 15tis (protože co si budeme povídat 10dni čtyřčlenná rodina Řecko pod 65horko těžko kdekoliv) a Budem někde kde to bude na…
Individuální klima tam je a moc příjemná, vůbec jsem ji nevnímala a to to většinou všude odnesu rýmou :mrgreen:

Také už raději připlatím, aby to stálo za to. Ta dovolená na Zakynthosu v Louis Zante beach, tak tam jsem si říkala, že bych tam jela klidně někdy znovu, ale pak to tedy hodně zdražili. Většinou totiž nejezdíme nikdy na stejné místo. Byli jsme tam zrovna, když byl úplněk. Takový měsíc jsem v životě neviděla, to bylo jak z fotek. Ten hotel Lindos Princess je super hotel, ještě větší vyžití a větší areál než v Louis Zante beach. Je to příjemné, rozlehlé, pokoje po rekonstrukci, lehátka na pláži zdarma, vždy dostatek, pláž jen pro hotelové hosty. Nevýhody - noční let, daleko od letiště (přes hodinu), moře je čisté, ale není průhledné, dole skalnaté, překvapilo nás, že na konci června bylo krásně teplé. Jídlo výborné, a to jsme ani nevyužili ostatní restaurace a la carte. Je to kousek od Lindosu, kam stojí se podívat. A v hotelu je mezinárodní animační tým, večerní kulturní program v amfiteátru byl opravdu na profesionální úrovni např. Pomáda.

Adrasteia
Závislačka 3127 příspěvků 13.01.19 20:59
@milovnicejablek píše:
Individuální klima tam je a moc příjemná, vůbec jsem ji nevnímala a to to většinou všude odnesu rýmou :mrgreen:

Díky moc. Prosím tě, mohla bych se ještě zeptat na tu klimatizaci? Fungovala ta klimatizace i když jste nebyli na pokoji, nebo to vyžadovalo kartu od pokoje zasunutou v té elektrice? :think: To mi totiž na mnoha hotelích dost vadí - že můžu chladit jen když jsem v pokoji a když odejdu, tak se klima vypne. Za takovou pálku bych čekala, že tohle budou mít nějak lépe vyřešené. Moc díky!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama