Doporučte e-shop, který je schopen dodat konzervy nerozbité

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 06.07.19 14:25
Doporučte e-shop, který je schopen dodat konzervy nerozbité

Ahoj,

prosím o doporučení e-shopu, který je schopen dodat kočičí konzervy 400g v jakž takž slušném stavu. Objednávám po každé jinde, protože nejsem spokojená se stavem dodaného zboží. Oni to prostě neumí zabalit, dají to do velké krabice, cestu jakž takž přežije, ale když jsem jí naposled otevírala, nějaký inteligent prostor mezi konzervami vyplnil těmi pytlíky plněnými vzduchem a zkuste hádat, co se s nimi mezi těžkými konzervami stalo? No nic, takže 3 konzervy rovnou na vyhození a jednu další jsem našla až, když to u konzerv začalo nelibě vonět. Mnoho ostatních nebylo otevřených, ale bylo bouchlých, takže při otevírání to prská ven. Je mi celkem jedno, jestli dám o korunu nebo dvě na konzervě víc, protože pokud to zabalí blbě, tak za každou jednu bouchlou jsme o tu korunu výše tak jako tak. Nechci řešit zpětně reklamaci, chci, aby to přišlo v dobrém stavu. Nemůžou se vymlouvat na přepravce, musí to zabalit a ne to naházet do měkké bedny. Schválně objednávám konzervy jako násobek šesti, aby to mohli nechat v těch kartonech, co se to prodává. Obvykle beru jednou za čas 30 - 36 konzerv. Můžete někoho doporučit? Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 46263 příspěvků 06.07.19 14:31

Kupuji vse kocourovi na ZOOHIT a nikdy nebyl se zasilkou problem.

Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 06.07.19 14:34

@Kelsey Tak bohužel zrovna tam jsem problém měla. Ale je to jeden z několika obchodů, se kterými byl v tomto problém. Problém je typicky s těmi konzervami, když objednávám něco jiného, tak je to v pohodě.

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 06.07.19 14:39

Nikdy jsem nemela problem s kocicimy ze ZOOCENTRUM. Beru vzdycky ve velkem granule + konzervy.

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 06.07.19 14:44

Spokojenypes.cz :nevim:

SlečnaDahlia
Závislačka 2659 příspěvků 06.07.19 14:49

Divím se toho u ZOOHitu. Objednáváme u nich už několik let co druhý měsíc, vždycky konzervy a nikdy nedorazily potlučené. Píšeš jim to do zpětnovazebního dotazníku?

Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 06.07.19 14:54

@SlečnaDahlia Přiznám se, že jsem to neřešila vůbec. Resp. řeším to tak, že příště objednám jinde. Je dost jiných věcí, které řešit musím, takže tohle je jedna z těch, je nechám plavat…

Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 06.07.19 14:56
@TRG píše:
Nikdy jsem nemela problem s kocicimy ze ZOOCENTRUM. Beru vzdycky ve velkem granule + konzervy.

Dík, asi je zkusím, už jsem tam jednou objednávala, ale jenom granule a s těmi problém nebývá. Už před časem jsem se vzdala možnosti objednat konzervy a granule najednou, to je vůbec katastrofa.

Markéta80
Hvězda diskuse 45240 příspěvků 06.07.19 15:10

@Taciras já beru na spokojeném psu a když jsem brala konzervy vždy dobře zabalené a nic poničeného nikdy nepřišlo ;)

Magdaleeena
Kelišová 5882 příspěvků 06.07.19 15:14

ZOOHIT. Desítky bezproblémových dodávek.

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 06.07.19 15:20
@Taciras píše:
Dík, asi je zkusím, už jsem tam jednou objednávala, ale jenom granule a s těmi problém nebývá. Už před časem jsem se vzdala možnosti objednat konzervy a granule najednou, to je vůbec katastrofa.

Nebo jestli spíš není nějaky problém s dodávkou? Jako se společností / řidičem… K nam jezdí dlouho ti samí… Tak jestli k tobě nejezdí nějaký ranař. :mrgreen: Ale jinak zkus je. Vždycky mi to ze Zoocentra poslali pěkně zabalené - kombinaci třeba 20 kg granulí a 24 ks 400 g konzerv.

Murka
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 06.07.19 16:25

Objednávám konzervy 400g tedy psí, ale nikdy jsem neměla problém s rozbitou konzervou. Objednávala jsem z alfazoo.cz a ze zoohit.cz. Pokaždé je toho kolem 30ks konzerv, někdy něco k tomu. Vždy bez problémů, balík neporušený, konzervy jsou balené po šesti v těch původních kartonech, ty naskládané do kartonové krabice.
U tebe to může být dopravcem, nebo přímo řidičem. Až příště objednáš, při převzetí balíku zkontroluj jeho stav a pokud bude poškozený, nepřebírej ho, případně si ho vyfoť a piš prodejci. Pokud bude vypadat ok, převezmi ho a při rozbalování natáčej mobilem, v jakém stavu je obsah balíku. Pokud to bude opět pomlácené, tak to reklamuj u eshopu, kde jsi nakupovala, pošli jim i video, napiš jaký dopravce. Oni si to dohledají a udělají pořádek. Balík jim mohl spadnout, mohli ho blbě postavit a nandat na něj další těžší balíky…
Jednou jedinkrát mi přišel balík a v něm mimo jiné dvě keramické misky pro psa. Jedna byla rozbitá, krabice v tom místě lehce promáčklá. Zřejmě se to stalo cestou. Nafotila jsem to, popsala a poslala emailem reklamaci. Za tři dny jsem měla doma misku novou. Eshop si to vyřešil s přepravní společností.

peta81
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 06.07.19 17:58

Ja objednavam take vetsi mnozstvi konzerv a nikdy nebyl problem. Vyuzivam ruzne pytelgranuli, spokojenypes, bitiba, dm a vzdy vse ok. Jednou mi teda praskla jedna kapsicka, kdy se to dostalo pod 15kg pytel granuli, ale to byla fakt vyjimka.

Majinka7
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 06.07.19 18:18

Objednavam na zoohit a nikdy nebyl sebemensi problem :nevim: kupuji tam pro kraliky, kocky, psa i fretku, krmeni, podestylku, hracky i misky, nikdy neprislo nic znicene nebo protrzene.

SlečnaDahlia
Závislačka 2659 příspěvků 06.07.19 18:35
@Taciras píše:
@SlečnaDahlia Přiznám se, že jsem to neřešila vůbec. Resp. řeším to tak, že příště objednám jinde. Je dost jiných věcí, které řešit musím, takže tohle je jedna z těch, je nechám plavat…

Jenže ono to spíše vypadá, že ti tím takhle nešetrně mlátí váš doručovatel. Může k tomu dojít třeba tím, že ty balíky do dodávky háže. A to se nevyřeší objednáním odjinud, ale zpětnou vazbou: v eshopu si to pak umí vyřešit s doručovatelem. Objednáváme opravdu co dva měsíce už asi šest let cca 60 konzerv ze Zoohitu, pokaždé přijdou zabalené standardním způsobem (totožným, jako popisuješ: balení po šesti v kartonu, položené v krabici uvnitř vycpané balíky vzduchu), a nikdy nebyl ani protržený jediný z těch vzdušných obalů, natož, aby byla úplně rozbitá konzerva.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama