Doporučte filmy

13073
10.6.13 20:44

Doporučte filmy

Rozhodla jsem se, že si založím první NORMÁLNÍ diskuzi :mavam:
Za poslední dobu jsem viděla tyhle filmy, tak vám sem hodím odkazy. Jsou tam odkazy na celý filmy bez stahování :kytka:
A jestli máte tipy na podobný filmy, ještě mě napadá Bílá masajka, Purpurová barva… tak sem s nima :mavam:
Desert Flower
vyrůstala do svých třinácti let v Somálsku a po útěku do Londýna se stala jednou z nejznámějších světových topmodelek. Když se kniha v roce 1998 objevila na pultech knihkupectví, svět byl šokován. Bývalá modelka vypráví dechberoucí životní příběh, v němž popisuje svou neuvěřitelnou cestu od kočovného života v somálské poušti na nejznámější světová přehlídková mola. Byl to sen a noční můra zároveň.
https://www.youtube.com/watch?…
DÍTĚ DŽUNGLE
Fascinující skutečný životní příběh Sabiny Krueger, která celé své dětství strávila spolu s rodiči a dvěma sourozenci u nově objeveného kmene Faya na ostrově Papua v Nové Guineji.
Oddělené světy
Sára a její rodina se hrdě hlásí ke Svědkům Jehovovým. V místní komunitě chodí od domu k domu a káží o Soudném dni a o věčném spasení Jehovou vyvolených. Když se však Sára zamiluje do Teise, je postavena před nejtěžší volbu svého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
698
10.6.13 20:47

Prý je super film Intouchables.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
10.6.13 20:49

Skandální 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
10.6.13 20:50

Bez dcerky neodejdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
10.6.13 20:52

Kdyz budes trochu tady hledat tak tady je diskuze na filmy s arabskou tematikou ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
10.6.13 20:52

Prej normální :jazyk: huš na farmu, huš, huš :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
10.6.13 20:55

@Marta78 ano, to je skvely film. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
becky87
10.6.13 20:56

Jeeee diky moc, jdu mrknout na ten prvni ;) ;)

Ja ti zadny nedoporucim, promin :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
13073
10.6.13 20:57
@elinka90 píše:
Kdyz budes trochu tady hledat tak tady je diskuze na filmy s arabskou tematikou ;-)

To si najdu, díky :palec:
Jinak nejde mi jen o arabskou tematiku, ale prostě něco v tom stylu, nevím jak to napsat :nevim:

@Marta78 píše:
Prý je super film Intouchables.

O tomhle jsem slyšela, ale nemohla jsem to na netu najít :cert: Ale už je to dýl, zkusím pohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
10.6.13 20:58
@Baruska2011 píše:
Prej normální :jazyk: huš na farmu, huš, huš :mrgreen: :pankac:

Už mám sklizeno :nevim: Tak snad i farmář si může hodit občas nohy na stůl :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
10.6.13 21:21
@tamata píše:
Rozhodla jsem se, že si založím první NORMÁLNÍ diskuzi :mavam:
Za poslední dobu jsem viděla tyhle filmy, tak vám sem hodím odkazy. Jsou tam odkazy na celý filmy bez stahování :kytka:
A jestli máte tipy na podobný filmy, ještě mě napadá Bílá masajka, Purpurová barva… tak sem s nima :mavam:
Desert Flower
vyrůstala do svých třinácti let v Somálsku a po útěku do Londýna se stala jednou z nejznámějších světových topmodelek. Když se kniha v roce 1998 objevila na pultech knihkupectví, svět byl šokován. Bývalá modelka vypráví dechberoucí životní příběh, v němž popisuje svou neuvěřitelnou cestu od kočovného života v somálské poušti na nejznámější světová přehlídková mola. Byl to sen a noční můra zároveň.
DÍTĚ DŽUNGLE
Fascinující skutečný životní příběh Sabiny Krueger, která celé své dětství strávila spolu s rodiči a dvěma sourozenci u nově objeveného kmene Faya na ostrově Papua v Nové Guineji.
Oddělené světy
Sára a její rodina se hrdě hlásí ke Svědkům Jehovovým. V místní komunitě chodí od domu k domu a káží o Soudném dni a o věčném spasení Jehovou vyvolených. Když se však Sára zamiluje do Teise, je postavena před nejtěžší volbu svého života.

pouštní květ jsem i četla je výborný a oddělený světy mě úplně nadchly.
Mě se moc líbil film
kůže kterou nosím
Dvanáct let po smrti manželky, jež zahynula v explodujícím autě, se renomovanému plastickému chirurgovi Robertu Ledgardovi (Antonio Banderas) podařilo vyvinout odolný typ kůže, který by byl býval jeho milovanou zachránil. Šarmantní muž posedlý ideou, jež sahá za hranice bioetiky, se nenechá spoutat skrupulemi ani v okamžiku, kdy se rozhodne svůj vynález testovat.
vyměřený čas
Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Zkažená úča, The Social Network) se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem. Will Salas (Justin Timberlake) má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu (Matt Bomer). Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise (Vincent Kartheiser), která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.
Rozervaná objetí
Před čtrnácti lety se jeden muž stal obětí vážné autonehody, při níž ztratil nejen zrak, ale i ženu svého života, Lenu. Tento muž má dvě jména. První je Harry Caine – pseudonym, jenž používá pro literární tvorbu. Druhé je Mateo Blanco – jeho skutečné jméno, jímž se podepisuje pod filmy, které natáčí. Po nehodě se Mateo stává Harrym. Vzhledem k tomu, že už nemůže režírovat filmy, nechá Matea umřít se ženou, kterou miloval. Nyní žije Harry díky psaní scénářů, pomoci své oddané produkční a jejího syna Diega. Rozhodl se žít, aby mohl vyprávět a díky tomu je stále velice aktivní a atraktivní slepec, jemuž se podařilo vyvinout si zbývající smysly tak, že si vše užívá plnými doušky. Ze svého života vymýtil veškeré události, které se staly před léty. Svět na Matea zapomněl velice rychle a on nemá zájem o jeho vzkříšení. Jenže jedné noci se stane Diegovi nehoda a Harry se o něj stará. Během dlouhých nocí, co u chlapce bdí, mu začne vyprávět o své minulosti, jakoby to byla jen pohádka, která ho má zabavit… Vypráví příběh nešťastné lásky, žárlivosti a zrady.
nebe
Britská učitelka Philippa Paccardová (Cate Blanchettová) žijící v italském Turíně se marně dovolává spravednosti ve věci manželovy tragické smrti. Protože místní policie ignoruje její obvinění, rozhodne se vzít spravedlnost do vlastních rukou a prostřednictvím podomácku vyrobené bomby se odhodlá zlikvidovat drogového dealera Vendiceho. Pak se nechá zatknout. Teprve ve vyšetřovací vazbě se dozvídá, že místo muže zodpovědného za smrt jejího manžela zahynuli čtyři zcela nevinní lidé. Do zoufalé mladé ženy, jež má být souzena za teroristický útok, se však zamiluje mladý soudní tlumočník Filippo (Giovanni Ribisi) a pomůže jí uprchnout. Jak dlouho však dvojice spřízněná jmény a spjatá fatalistickým citovým poutem může unikat spravedlnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
10.6.13 21:25

Aha teď koukám, že se mělo jednat o filmy s arabskou tématikou…asi bych se měla naučit číst pořádne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
10.6.13 21:31
@lleennttiillkkaa píše:
Aha teď koukám, že se mělo jednat o filmy s arabskou tématikou…asi bych se měla naučit číst pořádne :D

To právě nemělo :cert:
Moc díky za tipy :kytka: Na ten první určitě kouknu, zní to dobře a navíc Antonio :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
10.6.13 21:38

@tamata jo tak ten první je fakt dost drsnej…čučela jsem na něj s otevřenou pusou a v momentě, kdy mi došla pointa filmu mi přeběhl mráz po zádech. Celkově má ten režisér dobý filmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
10.6.13 21:40
@Becky00 píše:
Skandální 8o

souhlasím, též jsem zděšena 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...