Doporučte hormonální antikoncepci

Anonymní
25.5.20 09:38

Doporučte hormonální antikoncepci

Dobrý den dámy,
doporučíte mi prosím hormonální antikoncepci se kterou jste vy osobně spokojené?
Chtěla bych se vyhnout neustále nervózní náladě kterou mám teď pořád :( a nechuti na sex :(
A pokud by byla bez estrogenu ( pigmentové skvrny) byl by to super bonus.
Doporučíte? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

580
25.5.20 09:42

Já beru 2 roky tuto a spokojenost :) Je určená i na akné a perfektně působí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8426
25.5.20 09:46

Co sedne jedné, nemusí druhé. Já mám třeba antikoncepční kroužek, ve všem mi vyhovuje, bohužel se u mě úplně vytratila chuť na sex. Takže se chystám ho měnit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13379
25.5.20 09:49

Proč máš pocit, že ti internet může poradit lépe, než gynekolog, který na to studoval, prošel si atestací, neustále se vzdělává, má představu o tom co je za léky na trhu a má zkišenost se stovkami žen, které antikoncepci užívají?

Individuální zkušenost někoho úplně jiného než jsi ty je zcela irelevantní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
25.5.20 09:55

Opravdu to nefunguje tak, že si vybereš antikoncepci, která se ti líbí nebo vyhovuje jiné ženě. Každé ženě vyhovuje jiná antikoncepce, nechala bych posouzení na Dr. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
25.5.20 10:39

Nejlepší je to probrat s gynekologem a prostě zkoušet. Sice je to nákladné, ale jinak to nejde.
Tady ti 50 ženských řekne, že je něco super a dalších 50 začne nadávat, že to bylo to nejhorší, co kdy měly. Každá reagujeme na všechno jinak.
Já měla super antikoncepci - Mercilon. Byla jsem maximálně spokojená ale po porodu jsem jí mohla akorát tak vyhodit z okna. Vůbec nesedla. Takže i na takových věcech záleží.
Pokud je tvůj gynekolog normální člověk, tak ti určitě vyjde v tomto vstříc a společně najdete něco, co bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 11:20

Holky děkuju, já to samozřejmě se svojí gynekoložkou proberu, ale ráda už bych tam šla třeba s nějakým předvýběrem…
Brala jsem roky Bonadeu a spokojenost, ale měla jsem horší pleť a hodně pigmentové skvrny. Nyní beru 5. měsíc drahou Yasminelle, pleť krásná, ale nemám chuť na sex a náladu pořád neskutečně špatnou :(

• Nahlásit
  • Citovat
12374
25.5.20 11:36

Já brala Yaz 8let a vše bylo ok, ale tohle ti musí doporučit gynekolog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie