Doporučte hotel v Londýně s ročním prckem

2185
19.7.13 12:28

Doporučte hotel v Londýně s ročním prckem

Ahoj holky, doporučte mi hotel v Londýně, kdy nebudeme muset zdlouhavě dojíždět do centra Londýna. Pojedeme v říjnu, malý bude přesně rok. Ideálně aby jsme se na 5 nocí vešli do 10tisíc plus mínus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

PetraLiska
19.7.13 14:55

Ta cena na pět dni v Londýně poblíž centra se mi zdá celkem malá. My byli v Royal Hyde park hotelu a cenově celkem ušel. Hlavně je kousíček od stanice metra. Jinak ubytování se dá sehnat celkem levně, ale bude to hrozný a s tak malým dítětem bych do nějakého zavsiveneho hotelu nešla..

• Nahlásit
  • Citovat
1059
13.2.14 16:13

Ráda bych obnovila tuto diskusi - také se chystáme do Londýna, letos asi v květnu, cena nás až tak netlačí, jen samozřejmě nepotřebujeme 5*, ale nějaký slušný hotel poblíž centra, abychom leckde třeba došli po svých s golfkami. Prckovi bude 20měs. Máte někdo zkušenost, či tip na fajn hotel? Předem moc díky!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
13.2.14 16:16

Tak já si taky počkám na tipy, máme úplně stejné plány :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
13.2.14 16:29

Koukám, že i prcky máme podobně staré :kytka: Já byla naposledy v Londýně v roce 1994, to jsme bydleli v moc hezkém menším hotýlku kousek od Hyde Parku, hodně jsme toho právě prochodili pěšky a bylo to fajn. Jen si nejsem schopná vzpomenout na jméno hotelu, jen že byl v ulici Queens Way…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
13.2.14 16:31

Ahoj,

my byli před Vánoci v The Fox and Goose v Londýně. Je to na „červené“ line, která vede pod centrem města. Nové, hezké a čisté. Za super peníze ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
13.2.14 16:42

Eveelin - díky moc za tip :kytka:, mrknu na to, rozhodně netrvám na tom, aby hotel byl přímo v centru, pokud bude dobře dostupný. Vzhledem k prckovi řeším hlavně tu úroveň hotelu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama