Reklama

Doporučte indukční varnou desku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 23.12.17 15:56
Doporučte indukční varnou desku

Dobré odpoledne,

k Ježíškovi jsem si nadělila prasklou varnou desku :( Vyklouzla mi poklice od litinové pánvičky a už to bylo.

Poradíte mi, jakou si mám koupit? Tuto jsem koupila i s bytem, takže jsem to nikdy nestudovala.

Má rozměry 50×59 nebo tak nějak.

Předem díky za rady :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5385 příspěvků 23.12.17 17:00

Určitě chtěj, aby každá plotýnka měla vlastní ovládání. Máme jen s jedním ovladačem a je to dost opruz přepínat.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 23.12.17 17:23

@Fíková Díky. Teď ještě tu značku a další funkce…

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 23.12.17 17:28

Máme teď nově Bosch (asi týden :mrgreen: ) a jsem nadšená - předtím jsem vždy vařila na plynu. Hodně používám možnost vypnutí po uplynutí nastavené doby.

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5385 příspěvků 23.12.17 17:33

Taky máme Bosch. Potřebovala jsem jednu velkou oválnou plotýnku. Jinak mi přijde, že ve značkách nějaký velký rozdíl není. Pak existují i bez vyznačených zón, že ten hrnec můžeš postavit kamkoli, to mi přijde jako dobrá věc.

katek78
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 23.12.17 17:36

Máme AEG HK634200XB, za mě max. spokojenost. Má samostatně ovládané plotýnky, rámeček když něco přeteče, slušný výkon, není hlučná.
A k té rozbité, nám se podařilo totéž (hrncem) a podařilo se plnění z pojištění domácnosti s drobnou spoluúčastí ;)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 23.12.17 17:47

ELECTROLUX EHH6340FSK mame tuto. Jsem maximalne spokojena. Posileni vykonu na vsech plotynkach. :) za ty prachy :palec:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 23.12.17 21:21

Díky, na ty tipy kouknu.

S tou pojišťovnou to asi nedám: deska je po bývalé majitelce, Mora, myslím, že hodnotu má veskrze nula nula prd, a čas je pro mě docela problém… To si radši vyberu svoji, novou, kvalitní. Můžu se ještě zeptat, jakou máš @katek78 pojišťovnu?

Jo a můžu se ještě zeptat, co znamená „rámeček, když něco přeteče“? Vím, že nekteré modely se vypnou, když jsou kapky na plotně - ale popravdě, tuhle funkci asi nijak echt vymakanou nepotřebuju: koukala jsem na IKEU, jedna deska se mi docela líbila, ale právě psali, že to ječí a vypíná se při každé kapce, a to by mi asi jeblo.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 23.12.17 21:27

@Slečna Ferka pořiď si papírové kuchynské utěrky, desku mám od výrobce, co už není a máme pojistku na sklo

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5385 příspěvků 23.12.17 21:30

@Slečna Ferka ten rámeček zabrání tekutině, aby ti stekla až na podlahu, když ti přeteče hrnec. Ale zase se to hůř čistí.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 23.12.17 21:33

Jo a nemáte někdo desku, která umožňuje nastavit ne stupeň, ale teplotu? Že to prostě samo „přitápí“ nebo naopak „vypíná“ dle potřeby…

Umí to třeba tato, ale je tam ten problém s tím vypínáním na kapku atd. http://www.ikea.com/…ts/40303934/

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 23.12.17 21:37

@Fíková Aha, chápu, to je fajn, s tím rámečkem.

Jinak myslím, že AEG je jistota, ale ten Electrolux taky nevypadá špatně: je levnější, a funkce typu minutka nebo automatické vypnutí jsem doteď neměla, tak myslím, že bych se bez nich zvládla objeít :mrgreen:

katek78
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 29.12.17 14:50

Máme Kooperativu, neřešili stáří a cenu původní desky, ale za kolik jsme pořídili novou (shodou okolností totožnou)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >