Doporučte indukční varnou desku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineSlečna Ferka
Extra třída :D 10149 příspěvků 23.12.17 15:56
Doporučte indukční varnou desku

Dobré odpoledne,

k Ježíškovi jsem si nadělila prasklou varnou desku :( Vyklouzla mi poklice od litinové pánvičky a už to bylo.

Poradíte mi, jakou si mám koupit? Tuto jsem koupila i s bytem, takže jsem to nikdy nestudovala.

Má rozměry 50×59 nebo tak nějak.

Předem díky za rady :)

Reakce:

Fíková
Kelišová 5472 příspěvků 23.12.17 17:00

Určitě chtěj, aby každá plotýnka měla vlastní ovládání. Máme jen s jedním ovladačem a je to dost opruz přepínat.

Extra třída :D 10149 příspěvků 23.12.17 17:23

@Fíková Díky. Teď ještě tu značku a další funkce…

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 23.12.17 17:28

Máme teď nově Bosch (asi týden :mrgreen: ) a jsem nadšená - předtím jsem vždy vařila na plynu. Hodně používám možnost vypnutí po uplynutí nastavené doby.

Fíková
Kelišová 5472 příspěvků 23.12.17 17:33

Taky máme Bosch. Potřebovala jsem jednu velkou oválnou plotýnku. Jinak mi přijde, že ve značkách nějaký velký rozdíl není. Pak existují i bez vyznačených zón, že ten hrnec můžeš postavit kamkoli, to mi přijde jako dobrá věc.

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 23.12.17 17:36

Máme AEG HK634200XB, za mě max. spokojenost. Má samostatně ovládané plotýnky, rámeček když něco přeteče, slušný výkon, není hlučná.
A k té rozbité, nám se podařilo totéž (hrncem) a podařilo se plnění z pojištění domácnosti s drobnou spoluúčastí ;)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 23.12.17 17:47

ELECTROLUX EHH6340FSK mame tuto. Jsem maximalne spokojena. Posileni vykonu na vsech plotynkach. :) za ty prachy :palec:

Extra třída :D 10149 příspěvků 23.12.17 21:21

Díky, na ty tipy kouknu.

S tou pojišťovnou to asi nedám: deska je po bývalé majitelce, Mora, myslím, že hodnotu má veskrze nula nula prd, a čas je pro mě docela problém… To si radši vyberu svoji, novou, kvalitní. Můžu se ještě zeptat, jakou máš @katek78 pojišťovnu?

Jo a můžu se ještě zeptat, co znamená „rámeček, když něco přeteče“? Vím, že nekteré modely se vypnou, když jsou kapky na plotně - ale popravdě, tuhle funkci asi nijak echt vymakanou nepotřebuju: koukala jsem na IKEU, jedna deska se mi docela líbila, ale právě psali, že to ječí a vypíná se při každé kapce, a to by mi asi jeblo.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33253 příspěvků 23.12.17 21:27

@Slečna Ferka pořiď si papírové kuchynské utěrky, desku mám od výrobce, co už není a máme pojistku na sklo

Fíková
Kelišová 5472 příspěvků 23.12.17 21:30

@Slečna Ferka ten rámeček zabrání tekutině, aby ti stekla až na podlahu, když ti přeteče hrnec. Ale zase se to hůř čistí.

Extra třída :D 10149 příspěvků 23.12.17 21:33

Jo a nemáte někdo desku, která umožňuje nastavit ne stupeň, ale teplotu? Že to prostě samo „přitápí“ nebo naopak „vypíná“ dle potřeby…

Umí to třeba tato, ale je tam ten problém s tím vypínáním na kapku atd. http://www.ikea.com/…ts/40303934/

Extra třída :D 10149 příspěvků 23.12.17 21:37

@Fíková Aha, chápu, to je fajn, s tím rámečkem.

Jinak myslím, že AEG je jistota, ale ten Electrolux taky nevypadá špatně: je levnější, a funkce typu minutka nebo automatické vypnutí jsem doteď neměla, tak myslím, že bych se bez nich zvládla objeít :mrgreen:

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 29.12.17 14:50

Máme Kooperativu, neřešili stáří a cenu původní desky, ale za kolik jsme pořídili novou (shodou okolností totožnou)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >