Doporučte kadeřnictví nebo kadeřnici v Liberci

Retea
6.8.13 22:19

Doporučte kadeřnictví nebo kadeřnici v Liberci.

Ahoj, přestěhovali jsme se do Liberce a hledám dobrou kadeřnici, nebo kadeřnictví. Poprvé a naposled doufám jsem se nechala stříhat ve 3 kadeřnictvích, než to za něco stálo a jsem tak dost na krátko. Proto hledám touto cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Nepř. muv
6.8.13 22:33

Tak v Liberci žádné dobré neznám i když sem jich tam moc nevyzkoušela :lol: ale v Chrastavě (10min od LBC) je moc dobrá, je to přímo na náměstí „u Berušky“ vždy ostříhala mě i rodinu perfektně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
976
6.8.13 22:46

V Moskevské naproti nádraží MHD v 1. patře nad restaurací Plaudit - Katka Bobková. Byla jsem vždy spokojena a i střihy, co tam stříhala jiným, byly vždycky pěkné… a navíc ani cena u ní není vysoká. Chodíme k ní z firmy už všechny ženský :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
6.8.13 22:56

@Tersuita děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 23:17

Versus

• Nahlásit
  • Citovat
Retea
7.8.13 07:09
@Anonymní píše:
Versus

tto je kadeřnictví?

• Nahlásit
  • Citovat
8836
7.8.13 07:14

J8 byla spokojená v Majestic na Broumovské, mají i internetové stránky, pracují s Matrixem a to je moje nejoblíbenější značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
7.8.13 12:18

@benjaminek a mohla bys mi poslat odkaz na jejich stránky? nějak je nemůžu pod tím názvem dohledat. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
8836
7.8.13 12:31

@Retea
No jo mně to dnes taky nejde, se na ně dostat, jinak oprava jmenuje se to Majesty.
http://www.zivefirmy.cz/…sty_f1156128

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.14 18:13
@Nepř. muv píše:
Tak v Liberci žádné dobré neznám i když sem jich tam moc nevyzkoušela :lol: ale v Chrastavě (10min od LBC) je moc dobrá, je to přímo na náměstí „u Berušky“ vždy ostříhala mě i rodinu perfektně :palec:

A jaké jsou ceny? Potřebovala bych zkrátit, vzadu i vepředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
21.8.18 10:00

oživuji diskuzi… moje kadeřnice je úžasná, ale vcelku nespolehlivá, takže aniž by dala vědět odjela na dovolenou :zed: :cert: a ač sem byla objednaná, tak prostě zapomněla. Potřebovala bych teď narychlo k nějaké kadeřnici, ale vůbec netuším kam :-( nemáte některá TIP na dobrou kadeřnici v Liberci? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.18 11:29

@B.O.K. Team Pavlína Vlachová, kousek od starých pekáren ma své kadeřnictví, doporučuji chodím pár let a vždy spokojenost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama