Doporučte knihu, která vás nadchla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ewanka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 23.10.14 10:24
Doporučte knihu, která vás nadchla

Sháním dárek pro mámu, chci jí koupit nějakou skvělou knihu, která ji fakt dostane. Má ráda Irwinga, Browna, Jonassona (Stoletý stařík), ale i 50 odstínů apod. takže něco v tomto stylu. Za každý tip díky :mavam:

Příspěvek upraven 23.10.14 v 10:32

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 23.10.14 10:27

Simon Mawer - Pád…i když je z horolezeckého prostředí, je v podstatě i milostném trojuhelníku, napínavá až do konce.

Příspěvek upraven 23.10.14 v 10:29

sebla
Stálice 56 příspěvků 23.10.14 10:28

@ewanka Nedávno jsem dočetla knihu Analfabetka a moc se mi líbila!

ewanka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 23.10.14 10:31

Nad Analfabetkou přemýšlím no, ale ona četla toho Staříka a Analfabetka je prý hodně podobná, tak nevím :/

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 23.10.14 10:32

Dušan Ospalík = Prokletý hrad Houska aneb Hynkovo tajemství.

ewanka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 23.10.14 10:32

@Mišela1 díky, kouknu na to :) vypadá to zajímavě

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 23.10.14 10:33

Mám spadeno na knihu Muž jménem Owe, taky by se mamce mohla líbit ;)

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 23.10.14 10:34

Ta mnou doporučená je o tom, jak Macha našel pod hradem Houska časovou bránu a že vlastně nezemřel jako 25letý na cholerinu… ALE ;)

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 23.10.14 10:35

Taky nedám dopustit na Marley a já, ačkoliv film stál za starou belu, s knížkou je to nesrovnatelný, u ní se člověk hodně nasměje i ta slza ukápne, tu můžu fakt doporučit, i když už to není novinka :)

sebla
Stálice 56 příspěvků 23.10.14 10:37

@ewanka Já Staříka ještě nečetla, takže nemůžu říct… Popravdě ani nevím, o čem je… Tu Analfabetku mi půjčovala známá a říkala, že četla i Staříka a že oboje je super.

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 23.10.14 10:48

Nevim, jestli je to tematicky odpovidajici, ale neznam cloveka, kteryho by ta knizka nedostala, takze tip sem dam - Tom Rob Smith a knizka Dite cislo 44

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 23.10.14 10:49

Ahoj holky, já se trochu vloudím, taky sháním knížku pro mamku, čte Julii Garwood a má snad všechny knížky :D já se v tom vůbec nevyznám nemáte typ na něco podobného?

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 11:16

A co takhle darkovy kupon z knihy, at si vybere sama ;-)

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 23.10.14 11:17

Doporučuju Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové. Velmi pěkné čtení. Irwing a Jonasson jsou oba moc fajn, ale každý tak trochu z jiného soudku, tak se podle toho špatně určuje, jaký žánr preferuje, ale ty bohyně byly luxusní :-)

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 11:23

@svituska Jackie Collinsova ma pekne zapletky z Hollywoodu a cte se to pekne. Akorat jsou tam vsichni uzasny a nejkrasnejsi, v tom mi autorka vadi, ale treba vam to vadit nebude. Precetla jsem toho od ni hodne a vsude to bylo, ale kdyz koupis jendu knihu, tak vas to nejspis obtezovat nebude.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >