Doporučte luxusního gynekologa :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie
Kecalka 449 příspěvků 09.02.17 21:24
Doporučte luxusního gynekologa :)

Potřebovala bych doporučit gynekologa nebo gynekoložku v Brně, případně Praze, který bude mít co „nejluxusnější“ přístup :) Tj. objednám se na přesný čas, přijdu, čekám max. 10-15 minut, doktor/ka i sestra se chovají s citem, prostředí je přiměřeně příjemné… Chodím na gyn strašně nerada a nejvíc mi vadí, když přijdu, čekárna je narvaná dalšími klientkami, bez ohledu na objednání tam tvrdnu půl hodiny nebo i víc, občas se vynoří sestra a zaječí „Nováákováááá“, nebo mává receptama na pilulky. Klidně to může být i soukromá placená ordinace nebo klinika.

Nesmějte se mi prosím, já s tím mám fakt problém :) Třeba u zubaře si v čekárně klidně pokecám s ostatníma, jak se bojíme vrtačky, ale když mám jít na gynekologii, tak bych se nejradši propadla. A ne, nejsem schopná nějak zatnout zuby a přežít to, radši to odkládám a koleduju si o průšvih…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 09.02.17 21:27

Gynem v Praze, já chodila k MUDr. Vicenovi. Vždycky na něj budu vzpomínat jen v tom nejlepším. Prostředí krásné, má na tebe spoustu času, takže se můžeš zeptat na cokoli a hlavně dokonale lidský přístup. Kdybych se neodstěhovala, neměnila bych. I sestřičky byly vždycky milé. Jen to čekání, to podle mě na sto procent ovlivnit nejde. Někdy mají skluz a pak prostě musíš počkat. Ale já nikdy nečekala moc dlouho.

evulatko75
Povídálka 48 příspěvků 09.02.17 21:35

MUDr. Kristyna Jandova v Praze, www.medbank.cz,moc fajn lekarka i sestricka. Normalne nove pacientky neprijimaji, ale ted jsem koukala, ze maji na strankach, ze prijimaji, tak bych to vyuzila:-)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 09.02.17 21:38

MUDr. Libor Novák je sen pacientek.Kdo ho zná, tak ví, o čem je řeč.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 09.02.17 21:40

MUDr. Petr Zlamal Brno-Reckovice, ten je super ;) nebo jeste MUDr. Radan Doubek( Reprofit Brno).

Příspěvek upraven 09.02.17 v 21:44

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 09.02.17 21:42

V Brně MUDr. Krouželová - Centrum Dvořák na Orlí. Je moc milá, pečlivá. Sestry se tam střídají různě, ale v podstatě jsem s nimi komunikovala jen na odběrech, které se dělají v odběrové místnosti a na monitoru v těhotenství, který je taky zvlášť. A všechny sestry byly příjemné. Objednávat se dá online na konkrétní čas, nikdy jsem v čekárně dlouho nečekala.

Gina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 6 inzerátů 09.02.17 21:45

Naprostý souhlas s @Majki! chodím k dr. Vicenovi už několikátý rok, pečoval o mě během těhotenství, je to úžasný člověk, kterému se absolutně nebojím s čímkoliv svěřit. Sestřičky moc příjemné. Platí se roční paušál, ale za ty peníze mi to stojí! Hlavně mě dokázal vyléčit z něčeho, nad čím moje předchozí doktorka už zlomila hůl.

Příspěvek upraven 09.02.17 v 21:49

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 09.02.17 21:47
@Gina píše:
Naprostý souhlas s @Majki! chodím k dr. Vicenovi už několikátý rok, pečoval o mě během těhotenství, je to úžasný člověk, kterému se absolutně nebojím s čímkoliv svěřit. Sestřičky moc příjemné. Platí se roční paušál, ale za ty peníze mi to stojí! Hlavně mě dokázal vyléčit z něčeho, nad čím moje předchozí doktorka už zlomila hůl.
:palec: :kytka: Kéž by takových doktorů bylo víc

Martasek83
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:57
@Burj Chalifa píše:
MUDr. Libor Novák je sen pacientek.Kdo ho zná, tak ví, o čem je řeč.

zuzu224
Neúnavná pisatelka 15389 příspěvků 09.02.17 22:07

@Ellie
V Phe chodim do Gynemu.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 22:31

Já tedy také můžu doporučit v Brně centrum Dvořák..a myslím, že skoro všichni doktoři jsou super (no až na „starší“ Kutějovou no a trochu tu Dvořákovou)..ale zmiňovaná Krouželová je fakt super. Navíc když máš akutní problém, tak tě může vzít kdokoliv, jsou tam celý den - vždy někdo alespoň. také jsem nikdy extra nečekala, jako může se stát, že se něco přihodí a je trochu skluz..ale není to pravidlo.

e008
Závislačka 3288 příspěvků 25 inzerátů 09.02.17 22:35

Brno Krouzelova, byla jsem tam tak 5× a nikdy necekala, vetsinou v cekarne jeden clovek nebo nikdo. dr extra prijemna, sestry se stridaji, ale s temi jsem moc do styku neprisla.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 09.02.17 23:23

Fakt

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 10.02.17 07:21

Za mě jedině gynekologie v Reprofitu, nikam jinam bych už nešla. Špičkové vybavení, doktoři, pro které to není jen práce. Jen nevím, co budu dělat, až se odstěhujeme mimo Brno.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2841 příspěvků 33 inzerátů 10.02.17 07:29

Paní doktorka Dobrovolná, Brno na Révové, má soukromou ordinaci, je úžasná, sestřička taky super. Jen to čekání, to je prostě někdy taky na dlouho, bohužel. Ale já si raději počkám, neměnila bych.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >