Doporučte péči na obličej

266
27.3.20 11:07

Doporučte péči na obličej

Ahoj holky :kytka:
doporučíte mi některá péči na obličej se kterou jste spokojené? Potřebovala bych pleť rozjasnit, oživit, sjednotit barvu, prostě zářit :kytka:
Bude mi třicet, pod očima mi začínají drobné vrásky, sem tam ale se objeví i akné, červené flíčky a bohužel i semtam pigmentová skvrna po léčivech.
Používám nyní kosmetiku od Yves Rocher, ale že bych viděla nějaký zázrak :think:
Děkuji Vám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16505
27.3.20 11:20

Já teda byla z Yves Rocher hodně zklamaná, krémy jsem ani nedodelala a šly do koše. Zkusila bych něco s vitamínem C, záleží, jaké cenové kategorii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
27.3.20 11:22

@Avocadka používám veškerou kosmetiku La Roche - Posay a je luxusní. Zkoušela jsem i Biodermu, ale vrátila jsem se zpět k La roche jsou to doopravdy zázraky na počkaní do druhého dne někdy i rychleji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
27.3.20 11:25
@terien píše:
Já teda byla z Yves Rocher hodně zklamaná, krémy jsem ani nedodelala a šly do koše. Zkusila bych něco s vitamínem C, záleží, jaké cenové kategorii.

Děkuji. A jaké konkrétní produkty bys konkrétně třeba na takovou pleť doporučila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
27.3.20 11:26
@smajlik345 píše:
@Avocadka používám veškerou kosmetiku La Roche - Posay a je luxusní. Zkoušela jsem i Biodermu, ale vrátila jsem se zpět k La roche jsou to doopravdy zázraky na počkaní do druhého dne někdy i rychleji

Moc děkuji a jakou řadu bys mi doporučila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16505
27.3.20 11:30
@Avocadka píše:
Děkuji. A jaké konkrétní produkty bys konkrétně třeba na takovou pleť doporučila?

U těch obyčejných mám ráda Ryor a Niveu, ta má příjemnou řadu s vit. C. Teď mám krémy od Amway, ale jsou jednak drahé a druhak je mám chvilku, tak si ještě nedovolím doporučit. Co mi vyloženě nesedí je loreal, ten Yves Rocher a Alverde. Tu La Roche si hodně holek chválí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2242
27.3.20 11:32

Používám Vital Just, kamarádka zase chválí La Roche z lékárny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
27.3.20 11:46

Primárně potřebuješ pořádně spát, dobře jíst(včetně dostatku tuků a různorodé vlákniny), hodně pít a umět kompenzovat stres.

Posléze velmi důsledně chceš používat SPF faktor.

A zvážit jestli užíváš hormonální antikocepci - může dost zhoršovat ty pigmentové skvrny.

Zbytek je eliminovat co neméně dráždivých látek, pořádně hydratovat a používat nějaké kyseliny na zklidnění a jemné čištění.

Yves Roche má kvalitu běžné drogerkové kosmetiky s cenou za kterou dostatneš lepší produkty v rámci sephory.

Zkus kombinovat věci kde je co nejméně ingrediencí, ale jsou tam ty účinné - na hydrataci kyselina hyaluronová, na zklidnění zinek+kys. acetylsaliciklová, na rozjasnění a zklidnění vitamín C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
27.3.20 11:57

Ja jsem spokojena s Biodermou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
27.3.20 12:07
@Avocadka píše:
Moc děkuji a jakou řadu bys mi doporučila?

promiň ne že bych ty nechtěla doporučit, ale moc se v těch řadách nevyznám já mám svoji o které vím že mi pomůže. Nerada bych ty doporučila nějakou která ty nepomůže tak rychle jako ta která by pro tebe byla ideální. Ale když pošleš zprávu na https://www.facebook.com/LaRochePosayCZ/ nebo na https://www.laroche-posay.cz/ velmi rády ty pomohou. Mě doporučili Effaclar a je úžasný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
27.3.20 12:54

Používám Mary Kay (krémy, masky, dekorativku) a na čištění Manna mýdla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
27.3.20 14:29

Rouška to vyřeší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu