Doporučte prosím čtení (knížku) pro tříleté dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Povídálka 37 příspěvků 10.05.18 14:01
Doporucte prosim cteni(knizku) pro trilete ditko

Ahojda, prosim zkusene maminky o tip na knizky na pohadkove cteni :) pro trilete ditko. Dekuji

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 10.05.18 14:07

Zuzana Pospisilova Pohadky pod polstar. Za me dokonaly pohadny. Dceri se moc libi. Vydala jich vic, vsechny mame jiz prectene :palec:

LenkaRoh
Kecalka 401 příspěvků 10.05.18 14:07

U nás vede Krteček, máme několik příběhů, ale momentálně malá vyžaduje každodenně Krtek a paraplíčko.

zrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 10.05.18 14:11

U nás jede Pejsek a Kočička, zmíněné Pohádky pod polštář, Kam chodí spát Usínáček (z těch jsme hodně věcí převzali do běžného života a děti např. věří na skřítka Nepořádníčka), od Petišky O dětech a zvířátkách

tomklaza
Stálice 76 příspěvků 11.05.18 07:47

Jak to žije na zahradě
Kdopak bydlí v zoo
Co se děje v noci
Kdopak bydlí na hradě

Tyto knížky jsem si rád prohlížel/četl i já. Krtečky a podobné klasiky to je jasná věc.

marcela-matej
Povídálka 29 příspěvků 11.05.18 21:01

U nás frčí zpěvníky(Nauč mě písničky), Mašinka Tomáš, Říkadla, Ferda mravenec, Čmelák Aninka, Čísla, Moje první kniha (čísla, zvířata, abeceda)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama