Doporučte prosím čtení (knížku) pro tříleté dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 59 příspěvků 10.05.18 14:01
Doporucte prosim cteni(knizku) pro trilete ditko

Ahojda, prosim zkusene maminky o tip na knizky na pohadkove cteni :) pro trilete ditko. Dekuji

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 10.05.18 14:07

Zuzana Pospisilova Pohadky pod polstar. Za me dokonaly pohadny. Dceri se moc libi. Vydala jich vic, vsechny mame jiz prectene :palec:

LenkaRoh
Kecalka 445 příspěvků 10.05.18 14:07

U nás vede Krteček, máme několik příběhů, ale momentálně malá vyžaduje každodenně Krtek a paraplíčko.

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6366 příspěvků 10.05.18 14:11

U nás jede Pejsek a Kočička, zmíněné Pohádky pod polštář, Kam chodí spát Usínáček (z těch jsme hodně věcí převzali do běžného života a děti např. věří na skřítka Nepořádníčka), od Petišky O dětech a zvířátkách

tomklaza
Stálice 77 příspěvků 11.05.18 07:47

Jak to žije na zahradě
Kdopak bydlí v zoo
Co se děje v noci
Kdopak bydlí na hradě

Tyto knížky jsem si rád prohlížel/četl i já. Krtečky a podobné klasiky to je jasná věc.

marcela-matej
Povídálka 32 příspěvků 11.05.18 21:01

U nás frčí zpěvníky(Nauč mě písničky), Mašinka Tomáš, Říkadla, Ferda mravenec, Čmelák Aninka, Čísla, Moje první kniha (čísla, zvířata, abeceda)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama