Reklama

Doporučte prosím čtení (knížku) pro tříleté dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 10.05.18 14:01
Doporucte prosim cteni(knizku) pro trilete ditko

Ahojda, prosim zkusene maminky o tip na knizky na pohadkove cteni :) pro trilete ditko. Dekuji

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 10.05.18 14:07

Zuzana Pospisilova Pohadky pod polstar. Za me dokonaly pohadny. Dceri se moc libi. Vydala jich vic, vsechny mame jiz prectene :palec:

LenkaRoh
Kecalka 480 příspěvků 10.05.18 14:07

U nás vede Krteček, máme několik příběhů, ale momentálně malá vyžaduje každodenně Krtek a paraplíčko.

zrcadlo
Kelišová 6619 příspěvků 10.05.18 14:11

U nás jede Pejsek a Kočička, zmíněné Pohádky pod polštář, Kam chodí spát Usínáček (z těch jsme hodně věcí převzali do běžného života a děti např. věří na skřítka Nepořádníčka), od Petišky O dětech a zvířátkách

tomklaza
Stálice 77 příspěvků 11.05.18 07:47

Jak to žije na zahradě
Kdopak bydlí v zoo
Co se děje v noci
Kdopak bydlí na hradě

Tyto knížky jsem si rád prohlížel/četl i já. Krtečky a podobné klasiky to je jasná věc.

marcela-matej
Povídálka 43 příspěvků 11.05.18 21:01

U nás frčí zpěvníky(Nauč mě písničky), Mašinka Tomáš, Říkadla, Ferda mravenec, Čmelák Aninka, Čísla, Moje první kniha (čísla, zvířata, abeceda)

kovanda
Nováček 2 příspěvky 30.07.18 23:42

Moje neteře miluje pejska a kočičku a Káťu a Škubánka. Za mě doporučuji obě tyto knížky, dobře se čtou a vždy přečteme jeden příběh a je to tak akorát. čteme vždy před spaním.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama