Reklama

Doporučte prosím kočárek (3-komb., čtyřkolka)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jennifer007
Nováček 9 příspěvků 11.01.17 11:42
Doporučte prosím kočárek (3-komb., čtyřkolka)

Ahoj maminky, mohly byste mi prosím doporučit nějaký kočárek? Samozřejmě jsem v tom nová, takže vůbec netuším jak vybírat. Zatím jen vím, že chci čtyřkolku, trojkombinaci, tak nějak na všechno (budeme jezdit autem, ale i MHD-takže by se hodil lehčí s větším prostorem na nějaký nákup, občas na výlety - takže aby vydržel trošku i ten terén - jaká kola by měl mít?). Rodit budu v červenci, takže zimu ve fusaku budeme mít cca v 6měs. Prosím doporučte nějaké značky se kterými jste spokojeny, klidně i s odkazy :-).. případně pokud prodáváte můžete i nabídnout ale prosím s kompletním popisem ať si jej můžu vyhledat a pročíst. Děkuji moc! :mavam:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 11.01.17 11:50

http://www.patron.eu/…tovana-edice nevýhoda nafukovací kolečka-aspoň za mě.

Nebo pak Hartan Racer Gt, tohle jsou moje dva tipy.

funnym
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 11.01.17 11:52

Syn je narozený v srpnu. Mám Dorjan butterfly a zatím se bez problémů vejde a i jinak jsme moc spokojeni - v pohodě zvládá polňačky, sníh. Ale pravda není úplně nejlehčí, ale zase je má asi nejdelší korbičku.

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 11.01.17 12:03

Bugaboo Buffalo. Nejlepší a nejkrásnější kočár :srdce: :srdce: :srdce:

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 11.01.17 12:14

Máme Inglesina Magnum a jsem max. spokojená. Podvozek je úzký, takže projede všude, přitom korbička je prostorná ( syn má 15 měsíců a vejde se i se zimním fusakem ). Jezdím s ním i teď ve sněhu a v pohodě vše projede. Na nákupy je super, protože má drátěný koš, který toho dost unese.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 11.01.17 12:32
@Natálka26 píše:
Bugaboo Buffalo. Nejlepší a nejkrásnější kočár :srdce: :srdce: :srdce:

Jde dát sporťák do úplného rovného lehu?

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 11.01.17 12:42

@Nowuka2

Ne, je to typ korytkoveho sezení.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 11.01.17 12:45
@Natálka26 píše:
@Nowuka2Ne, je to typ korytkoveho sezení.

To mi přijde právě na prd, asi spíš tím, že si to nedovedu představit, hlavně mně osobně by se tak blbě leželo, není možný dát dítě na bříško či na bok… Vím že jsem se na něj nebo jiný dívala u prvního dítěte a skrz tohle jsem do toho nešla…

Budrum
Závislačka 4965 příspěvků 11.01.17 12:53

@jennifer007 Britax B-Motion (vzala bych nepluskovou verzi a dokoupila pluskovou bouducku na sportak) nebo Peg Perego Book… Moje srdcovky. Navic maji sportaky prodluzovaci boudicku, tak tam v zime nefouka a v lete nesviti slunicko. Do mesta ideala i teren zvladnou.

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 11.01.17 14:15

@Nowuka2

Nikdy s tím neměla problém. Spala mi i 4 hodiny v kuse.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama