Pediatr pro osmiměsíční dítě na Praze 6

19
6.1.21 07:14

Doporucte, prosim, pediatra pro osmimesicni dite na Praze 6

Ahoj, nemate nekdo tip na dobreho pediatra v Dejvicich, Vokovocich a okoli? Nekoho, kdo nelpi na tabulkach a ma individualni pristup. Ja se s vybrem pediatra spalila, mam doktorku, ktera strasne lpi na zavedenych postupech, tabulkach a grafech, coz je v kombinaci s mym o mesic driv narozenym, zcela netabulkovym ditetem, pohroma. Uz ji nedokazu brat vazne a chci jit jinam. Z prvni navstevy jsem odchazela s placem, dostala jsem silenou sodu, ze se o to svoje dvoukilove miminko nedokazu postarat, pokud nebudu kojit kazde tri hodiny stridave z jednoho a druheho prsa, abych mu v brisku nemichala predni a zadni, pripadne stare a nove mleko. Odkladu ockovani na korigovany vek jsem se domohla az s papirem z neurologie, doktorka korigovat nechtela, chtela ockovat korigovane tritydenni, dvou a pul kilove mimino, aby to stihla „v terminu“. Nedonosene dvoukilove dite si dala do rustoveho grafu po bok donosenych a ted mi na nem kazdou navstevu demonstruje, jak male a neprospivajici dite mam. Kdyz jsem tam prinesla dite po trech dnech v horeckach, ktere nejedlo a melo prujem, musela mi v grafu ukazat, ze nepribira, jak by melo, a musime to resit. No a jeji postup je krmit sedmimesicni mimino piskotama, susenkama a davat mu pribinak a kostiky, tech se pry nemam bat, jsou doporucovane pediatrickou spolecnosti… A mam mimino krmit skolkovym rezimem, at si na to zvykne vcas.
Mate teda nekdo tip na pediatra, co nevyklada bludy a da se mu verit? Nekoho, s kym se da mluvit? Dite prospiva, neni nemocne, preventivni kontroly na neurologii a fyzioterapii jsou vzdy na jednicku, v osmi mesicich je na tri a pul nasobku porodni vahy a stihlo vyrust o 25 cm. Rada bych nekam, kde bych neustale neposlouchala, jak mi nekdo sladkym hlaskem vyklada, jak ten muj chudacek neprospiva. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1300
6.1.21 07:56

Promin, radu nemam, ale ta doktorka je teda material!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
6.1.21 08:13

@Kosopemi ona ma velmi kladne recenze, jak je mila, vstricna, coz teda nemuzu poprit. Ale mezi nimi je par, kde lidi pisi, ze museli odejit prave proto, ze jejich dite nebylo tabulkove a nedalo se to s ni vydrzet. Coz je prave nas pripad, ale pred porodem jsem to jeste mevedela. Mit doma prumerne dite, tak jsem asi spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12081
6.1.21 09:27

Můžeš mi napsat (klidně do SZ, jestli nechceš veřejně), kdo to je? Mam podobný trable, i když tak vyhroceny. Hledala jsem jinou doktorku, ale nenašla. Ale myslí, ze už jsem se s ni docela naučila vycházet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
6.1.21 10:38

Ahoj, pro tebe to bude daleko, chodili jsme k MUDr. Ireně Bendové. Sartoriova ulice. Už tam nebydlíme, ale byla jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat