Doporučte prosím zubaře Svitavy a okolí

7.4.17 11:09

Doporučte prosím zubaře Svitavy a okolí

Dobrý den :)

Ačkoli se za to nesmírně stydím, nebyla jsem více jak 8 let u zubaře :( Mám šílenou paniku ze zubaře, neumím si ani představit, že bych si sedla na křeslo, hned omdlévám, brečím nebo rovnou uteču :oops: :zed: Chtěla bych ale se zuby něco udělat. Mám v háji obě spodní stoličky, nahoře jeden modrý zub a začíná se mi drolit i moudrák. Ve svých letech nechci mít takhle hrozné zuby, byť si za to můžu sama :( Jsem ze Svitav a bohužel nikdo v okolí neprovádí analgosedaci, která by pro mě byla výhra. Už se smiřuji s tím, že to budu muset překonat klasickou cestou, proto Vás chci poprosit, zda byste mi doporučili opravdu hodného a milého zubaře, který má lidský přístup a dokáže pochopit strach :) Svitavy, Litomyšl a okolí, děkuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3620
7.4.17 13:02

V Bystrém je moc hodná paní doktorka, Eva Kopecká. Nevím, jestli přibírá pacienty, ale stojí za to si tam zavolat. My chodíme do Poličky k Mudr. Sejkorové(ta už nepřibírá),ale také moc hodná a naše děti se od malička díky jí zubaře nebojí :) Dr. Kopecká nás vždycky vezme, pokud tam naše není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11884
7.4.17 13:27

Zkus doktorku Ševčíkovou v Poličce. Ordinuje s doktorem Ševčíkem. Je jemná a citlivá a nemá problém umrtvit i obyčejné vrtání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama