Reklama

Doporučte prostěradla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taciras
Extra třída :D 10831 příspěvků 22.12.16 19:45
Doporučte prostěradla

Ahoj, chci se zeptat, zda máte nějaká osvědčená napínací prostěradla, která nejsou děravá po dvou vypráních? Opět potřebuju doplnit a už mě to fakt nebaví, zašívám neustále dokola, neustále dokola nové dírky, navíc to poslední je vyloženě malé, oni to snad měří našponované, mám ho na ten rozměr matrace 140, který máme a ať ho napínám, jak ho napínám, vždycky někudy čouhá matrace a ještě je velmi slabé. Chtěla bych hladká, nechci froté. A chci, aby vydržely neděravá déle, než dvě vyprání. Kdysi jsem měla kliku a koupila parádní, ale když jsem chtěla po několika letech, co držely, doplnit zásobu, poslali mi jiné a to bylo na jedno vyprání.

Ještě uvažuju, že se na všechny ty napínací zázraky vykašlu a dám normální plátěná prostěradla, mám tu ještě dvě po babičce a dávám je jako nouzovku, když není zrovna jiné, ale jsou jen na malou postel. Navíc jsou po babičce, otázkou je, zda ta kvalita dnes není opět někde jinde.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 22.12.16 19:47

Kupuji u matějovskýho, má víc rozměrů, ale cena je vyšší

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 42 inzerátů 22.12.16 19:48

Kupuji tyhle jsou naprosto nesmrtelná, mám je asi 5 let a pořád jsou ok
 http://www.e-mozaika.cz/…eep-well-217

jonatanka
Závislačka 2966 příspěvků 22.12.16 19:51

Doporučuji od Dadka Vracov nebo Veba, jiné nepoužívám.

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 22.12.16 19:51

A stejny problem, kupovala jsem v lidlu, tescu a vzdy byly hned diraty. Ted jsem zkusila jedno od Matejovskeho (bavlnene, hladke) a drzi uz rok. Ted jsem na nem objevila jednu dirku, ale jinak je kvalitativne nekde uplne jinde, bohuzel teda i cenove. U tech z lidlu se mi dokonce stalo ze ta latka zpuchrela a uplne jakoby popraskala. Takze si rada taky poslechu rady.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 19:54

Kupuji z ikea řadu Gaspa, diru v něm ani po dvou letech nemam.

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 22.12.16 20:00

Ja jiz nekolik let mam z Matejovskeho a Scan Quilt a stale bez jedine dirky. :dance:
Z Lidlu jsou sice za par korun, ale tez byly brzy derave. :zed:

Šmoulice
Kelišová 6645 příspěvků 22.12.16 20:01
@Tom-Jerry píše:
Kupuji u matějovskýho, má víc rozměrů, ale cena je vyšší

Já též ;) Skoro každý týden peru. A suším pouze v sušičce, i když se to nemá. Prostěradla i povlečení neustále jako nové. A to ty nejstarší sady povlečení včetně prostěradel mám už tak 3roky

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 22.12.16 20:04
@Šmoulice píše:
Já též ;) Skoro každý týden peru. A suším pouze v sušičce, i když se to nemá. Prostěradla i povlečení neustále jako nové. A to ty nejstarší sady povlečení včetně prostěradel mám už tak 3roky

já taky tak, převlíkám co 10 dní a jak prostěradla tak povlečení jak nové. Mám je ty nejstarší víc jak 4 roky.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 15 inzerátů 22.12.16 20:05

Mám z Ikea, několik let, žádné dírky na nich nemám. Susim v susicce…

Taciras
Extra třída :D 10831 příspěvků 22.12.16 20:07

@Saatine Z IKEA jsme koupili dvě prostěradla. Jedno se ztratilo :nevim:, druhý pár let máme, to je fakt, ale zase je na tý posteli takový namuchlaný, přijde mi, že má gumu jen přes rohy a navíc se na něj hrozně lapá takovej ten „prach“ z prádla. Nevím tedy, co je to za řadu, bylo z levnějších, na to, co píšeš, kouknu, děkuju za tip.

@jonatanka Dadku jsi mi připomněla, prostěradla od nich neznám, ale kupovala jsem cíchy a nebyly špatné, děkuji, kouknu na to.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 22.12.16 20:07

Kupuju v Kiku, levný, kupuju větší rozměr právě aby nic netrčelo a v pohodě. I po xx vypráních není poznat nic. Dírky se mi nedělají.

Šmoulice
Kelišová 6645 příspěvků 22.12.16 20:07

@Tom-Jerry

A hlavně Matějovský mívá i akce. 1+1 nebo nedávno byla akce 50% dolů na určité zboží ;) Tam se Ježíšek vyřádil :mrgreen:

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 22.12.16 20:09

Kupuju v Ikei napínací z bavlněného saténu, jediný co mi vadí, že mají omezenou škálu barev

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 22.12.16 20:10
@Šmoulice píše:
@Tom-JerryA hlavně Matějovský mívá i akce. 1+1 nebo nedávno byla akce 50% dolů na určité zboží ;) Tam se Ježíšek vyřádil :mrgreen:

taky tam na to chodím :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama