Doporučte rodinný penzion na Šumavě

1487
15.11.19 11:56

Doporučte rodinný penzion na Šumavě

Zdravím,
doporučil by mi někdo rodinný penzion na Šumavě, který máte už vyzkoušený?
Chtěla bych něco pěkného, útulného, kde se s majiteli uvidíte i osobně, žádnej neosobní hotel o 20ti pokojích. Aby to bylo prostě vhodné i pro malé děti a cenově přijatelné. ;) Neklapl nám bohužel termín v našem již vyzkoušeném oblíbeném penzionu, kde jsme měli pro sebe apartmán o několika pokojích, koupelně, kuchyni, zahradě atd..
Děkuji za tipy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2294
15.11.19 12:05

@Anitramm Slyšela jsem hodně chvály na penzion ve Slunečné (součást tamní biofarmy). Jen teda nevím, jak se to u nich pohybuje cenově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
636
15.11.19 12:13

Doporučuji penzion St. Leonhard, v obci Chudenín. Byli jsme tam sice už před několika lety, ale mají to tam moc pěkné, majitelé přátelští a pro děti je tam spousta vyžití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
15.11.19 12:30

Penzion Baurù Dvůr, sice větší, ale v roce 2016 vše chystali majitelé, poslední večer jsem se s nima pěkně pinkli :lol:.Baby friendly, jednoduché ubytování, ale skvělá kuchyně, domácí, krásné okoli. Nêkdy se tam chceme vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
15.11.19 12:35

Chata Rovina, byli jsme asi před měsícem a bylo to opravdu bezvadné. Za mě to byla jedna z nejhezčích dovolených. Rovnou z chaty vedou turistické trasy, není potřeba ani nikam popojizdet. Vedle chovají ještě kozy a ovce, které se nechají i pomazlit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12189
15.11.19 13:14

Hotel Grádl, Železná ruda.
Byli jsme tam i s dětmi opakovaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4366
15.11.19 13:17

Penzion Ida :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 13:51
@Anitramm píše:
Zdravím,
doporučil by mi někdo rodinný penzion na Šumavě, který máte už vyzkoušený?
Chtěla bych něco pěkného, útulného, kde se s majiteli uvidíte i osobně, žádnej neosobní hotel o 20ti pokojích. Aby to bylo prostě vhodné i pro malé děti a cenově přijatelné. ;) Neklapl nám bohužel termín v našem již vyzkoušeném oblíbeném penzionu, kde jsme měli pro sebe apartmán o několika pokojích, koupelně, kuchyni, zahradě atd..
Děkuji za tipy. :kytka:

V Kašperských horach- apartmány ŠA, krásně vybavené hned pod centrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama