Doporučte SF seriál

37066
31.7.21 21:13

Doporučte SF seriál

Líbí se mi Star Trek, Battlestar Galactica, SG-Atlantis, Půjčovna masa, Babylon 5 - prostě ty z vesmíru, nebo budoucnosti, která není postapokalyptická. Naopak nemusím fantasy a různá mysteria, duchy, kouzla a pod. Co by mi nemělo utéci?
Můžete doporučit i filmy.

A pak ještě vaše oblíbené sitcomy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8345
31.7.21 21:20

Expanse..Travellers..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24528
31.7.21 21:22

Mandalorian

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
31.7.21 21:44

Firefly, Fringe, Ferscape, V, Akta X…
Moje oblíbené sitcomy jsou Big bang theory, Frasier, Miranda, Black Books, IT Crowd, Vicious, Nové trable staré Christine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
31.7.21 22:41
@Pudloslava píše:
Líbí se mi Star Trek, Battlestar Galactica, SG-Atlantis, Půjčovna masa, Babylon 5 - prostě ty z vesmíru, nebo budoucnosti, která není postapokalyptická. Naopak nemusím fantasy a různá mysteria, duchy, kouzla a pod. Co by mi nemělo utéci?
Můžete doporučit i filmy.A pak ještě vaše oblíbené sitcomy.

Sice post apo, ale ne typické - The 100. Dál Black Mirror, V.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
31.7.21 22:47

Rozhodně doporučuju Firefly - je jen jedna série, zato fantastická. A samozřejmě Doctor Who, nelze nemilovat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
31.7.21 23:39

Doctor Who je epickej, ale to je asi svuj vlastni zanr :)
Ty spin-offy BG mas zkouknuty? Tusim Caprica a dalsi tituly uz nevzpomenu, ale jsou fajn. Black Mirror.
Sitcomy: Big Bang, Himym, The Middle, Modern Family, Parks and Recreation, Workin Moms, American Housewife, Mom, Crazy Ex Girlfriend, Real O'Neills…
Jo a jestli nesledujes Killing Eve, zkus. Skveli herci, postavy, dialogy, britskej a casto cernej humor :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
1.8.21 00:07

Ztraceni ve vesmíru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
1.8.21 05:37

Nightflyers, Away

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37066
1.8.21 07:16

Díky všem, postupně to asi skouknu.
Who jsem nedala první díl, vůbec se tam nemluvilo, jen divně běhalo. Brácha říká, že dobrý je až od druhé řady. Tak jestli začít tou?
Black mirror jedu teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
1.8.21 07:22

@Pudloslava myslíš tu první z 2005 nebo opravdu první z 1963? :mrgreen: Hele je to fuk, kde začneš, každej Doktor je jinej, Christopher Ecclestone a jeho série je trochu specifická, klidně můžeš přeskočit až na druhou s Davidem Tennantem. Ale někam běhá se tam furt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
1.8.21 10:31
@Pudloslava píše:
Díky všem, postupně to asi skouknu.
Who jsem nedala první díl, vůbec se tam nemluvilo, jen divně běhalo. Brácha říká, že dobrý je až od druhé řady. Tak jestli začít tou?
Black mirror jedu teď.

První díl se jim opravdu moc nepovedl, druhý už je lepší, ale řekla bych, že dobré to začne být až tak u 6 nebo 7 dílu s Dalekem. Také dvoudíl z nacistického náletu na Londýn, nebo výlet do minulosti za tátou Rose se mi moc líbil. Navíc se tam poprvé objevuje skvělý kapitán Jack. :) Já Doctora Who miluju, ale k seriálům, o kterých si psala má daleko. Doctor ti nabídne skvělé příběhy, nevšední originální dobrodružství a občas neuvěřitelné emocionální veletoče (u některých jsem normálně řvala jak želva), ale aby sis to užila, musíš přijmout pravidla hry. Třeba, že největší a nejhroznější rasa nepřátel ve vesmíru, vypadá jako obří kávovar se záchodovým zvonem místo zbraně. :D A taky, že když už si Doctora a jeho společnici moc zamiluješ, tak přijde regenerace a musíš si zvyknout na nového Doctora, který je nakonec taky moc úžasný a tak to pokračuje pořád dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat