Doprovod do lázní - OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 07.01.17 17:03
doprovod do lázní - OČR

Ahoj, máte někdo zkušenost, pojedu do lázní jako doprovod se 4 letým dítětem, mám v práci nárok na OČR (alespoň na těch 9 dní) nebo si budu muset vzít na celou dobu dovolenou?

Reakce:

sagina
Echt Kelišová 7604 příspěvků 07.01.17 17:12

@Popokatepetla já bych řekla, že v lázních bude stejná situace, jako v nemocnici - pokud budeš hospitalizovaná jako doprovod dítěte, budeš mít nárok na nemocenskou.

Petra Z
Hvězda diskuse 52055 příspěvků 07.01.17 17:14

@Popokatepetla měla jsem neschopenku…

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 07.01.17 17:17

Ocr ne, jedine nemocenska.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >