doprovod kojence na dětské oddělení v ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Strongviolet
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 10:54
Doprovod kojence v nemocnici ČB -dětské

Ahojky potřebuju poradit od někoho komu operovaly kojené miminko v ČB- dětské oddělení. Potřebovala bych se zeptat jak je to s tím když na půl kojím a mám i umělé mléko? Jak to tam budu dělat? je tam nějak přístup udělat si UM? nikdo to na stránkách nemohu najít a dost by mě to zajímalo
 Děkuji

Reakce:
Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 03.10.18 10:58

@Strongviolet asi uplne neporadim s osobni zkušenosti,ale nejsnazší je vzit telefon a zavolat primo jim ;) a budes vedet hned a vsechno… ;) drzim palce,at je děťátko v pořádku ;)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 03.10.18 11:03

UM vozi hotove na oddeleni a muzes si udelat v kuchynce i svoje.

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 03.10.18 11:11

@Ijen to je fakt. Byla jsem s dcerkou ted taky v nemocnici a v kuchynce jsem ji mliko připravovala sama. Jejich UM mi nikdo nenabídl. Ale nebylo to v ČB…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 03.10.18 11:21

Ja jsem delala svoje protoze nemeli Nestle na ktere byl syn zvykly. Jinak bylo mozne si objednat a privezli flasky oznacene jmenem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >