Reklama

doprovod kojence na dětské oddělení v ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Strongviolet
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 10:54
Doprovod kojence v nemocnici ČB -dětské

Ahojky potřebuju poradit od někoho komu operovaly kojené miminko v ČB- dětské oddělení. Potřebovala bych se zeptat jak je to s tím když na půl kojím a mám i umělé mléko? Jak to tam budu dělat? je tam nějak přístup udělat si UM? nikdo to na stránkách nemohu najít a dost by mě to zajímalo
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 03.10.18 10:58

@Strongviolet asi uplne neporadim s osobni zkušenosti,ale nejsnazší je vzit telefon a zavolat primo jim ;) a budes vedet hned a vsechno… ;) drzim palce,at je děťátko v pořádku ;)

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 03.10.18 11:03

UM vozi hotove na oddeleni a muzes si udelat v kuchynce i svoje.

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 03.10.18 11:11

@Ijen to je fakt. Byla jsem s dcerkou ted taky v nemocnici a v kuchynce jsem ji mliko připravovala sama. Jejich UM mi nikdo nenabídl. Ale nebylo to v ČB…

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 03.10.18 11:21

Ja jsem delala svoje protoze nemeli Nestle na ktere byl syn zvykly. Jinak bylo mozne si objednat a privezli flasky oznacene jmenem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >