Doprovod na potratovou pilulku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
15.10.21 10:40

Doprovod na potratovou pilulku

Dobrý den, prosím Vás, chci se zeptat, jestli někdo nevíte.. Přítelkyně je těhotná a rozhodli jsme se, že půjdem na potratovou pilulku a já bych se chtěl zeptat, jestli s přítelkyní mohu jít, jako doprovod na 1. i na 2. pilulku? A zda mi v té nemocnici potvrdí propustku do práce? Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36866
15.10.21 11:45
@Petan290 píše:
Dobrý den, prosím Vás, chci se zeptat, jestli někdo nevíte.. Přítelkyně je těhotná a rozhodli jsme se, že půjdem na potratovou pilulku a já bych se chtěl zeptat, jestli s přítelkyní mohu jít, jako doprovod na 1. i na 2. pilulku? A zda mi v té nemocnici potvrdí propustku do práce? Děkuju moc

Dovolenou si vezmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4093
15.10.21 12:11

Chapu, ze je to tezka situace, ale nekdy ty zamestnavatele lituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
15.10.21 12:12

Pilulku snad nemusí polykat v tvé pracovní době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
15.10.21 12:30

Se chces ulejt z prace? Vezmi si dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.10.21 12:52

Jděte do někam s takovýma kecma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17071
15.10.21 13:10
@Petan290 píše:
Jděte do někam s takovýma kecma

Zklidni hormon, hrdino a jdi si otvírat pusu na někoho jiného než na nás.

Doprovodit přítelkyni můžeš, ale propustku Ti s největší pravděpodobností nepotvrdí - protože pracovní volno z důvodu doprovodu rodinného příslušníka k lékaři se poskytuje pouze v případě, že „doprovod byl nezbytně nutný a úkon nemohl být proveden mimo pracovní dobu“.

K tomu, aby Tvoje partnerka spolkla u lékaře pilulku, hodinku si počkala v čekárně a odešla domů, Tvůj doprovod nezbytně nutný rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
15.10.21 13:22
@Petan290 píše:
Dobrý den, prosím Vás, chci se zeptat, jestli někdo nevíte.. Přítelkyně je těhotná a rozhodli jsme se, že půjdem na potratovou pilulku a já bych se chtěl zeptat, jestli s přítelkyní mohu jít, jako doprovod na 1. i na 2. pilulku? A zda mi v té nemocnici potvrdí propustku do práce? Děkuju moc

Je to zbytecné.

Po spolknutí pilulky se jde asi za hodinu domů, co jsem někde kdysi cetla, tak nevím, co bys tam dělal? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37360
15.10.21 13:35

Chce jí asi podpořit, nejspíš to není jednoduché rozhodnutí pro oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
15.10.21 15:45
@Pudloslava píše:
Chce jí asi podpořit, nejspíš to není jednoduché rozhodnutí pro oba.

To může i v mimopracovní době. Každopádně se musí zeptat v práci, ne na epipi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37360
17.10.21 10:59
@Russet píše:
To může i v mimopracovní době. Každopádně se musí zeptat v práci, ne na epipi.

Pracovni doba zdravotnickych zarizeni je vetsinou kratsi, nez bezna pracovni doba a tu piluli ti domu na polknuti, pokud vim, nedaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
17.10.21 11:33
@Pudloslava píše:
Pracovni doba zdravotnickych zarizeni je vetsinou kratsi, nez bezna pracovni doba a tu piluli ti domu na polknuti, pokud vim, nedaji.

Polkne pilulku a čeká v čekárně? Nebo jak to funguje? Došla bych tam sama a čekala doma na podporu manžela, přítele, až přijde z práce. Není nutné kvůli tomu snad přestat pracovat :nevim: A dvakrát. Pokud bych to opravdu chtěla, vezmu si dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
17.10.21 12:07
@Russet píše:
Polkne pilulku a čeká v čekárně? Nebo jak to funguje? Došla bych tam sama a čekala doma na podporu manžela, přítele, až přijde z práce. Není nutné kvůli tomu snad přestat pracovat :nevim: A dvakrát. Pokud bych to opravdu chtěla, vezmu si dovolenou.

Nebo pokud to lze, tak vymenit sichtu. Ale v takove situaci bych asi neuvazovala, ze „promarnim“ jeden den dovolene 😑

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
17.10.21 14:47
@Petan290 píše:

Asi by bylo nejlepší zavolat si do nemocnice a zeptat se :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:48

Bohuzel, doprovod v tomto případě nutný je. Takze, ano, měli by ti to normálně potvrdit. Pokud nejde jit v jinou denní dobu, nez v pracovni. To by se mohli dotazovat….

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat