Dorazila menstruace a test pozitivní

Anonymní
18.5.21 16:15

Dorazila menstruace a test pozitivni

Ahoj holky, vim ze je tady spousta diskuzí, ale… ja se musim zeptat. Dostala jsem slabsi menstruaci o tri dny drive, jinak ji mam pravidelnou. Test jsem tedy delala 28 den cyklu, kdy mela menstruace spravne dorazit a protoze me dost boli prsa a je mi divne, udelala jsem si test. Mrknete, posilam foto. Mimi si moc prejeme, snazime se uz pres rok. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1705
18.5.21 16:30

Zkus test za pár dní, nikdo ti nerekne, jestli tehotna jsi nebo ne. Tohle casto byva biochemicke, po kterem pak ta carka slabne… kdyz bude silit, tak to bude ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
18.5.21 16:39

Nejspíš to bylo biochemicke. Zkus stejný test za pár dní a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4587
18.5.21 16:55

Zkus další test za pád dní a uvidíš. Já sem to mela podobně..skoro týden před očekávanou menstruaci sem to dostala a 3 dny normálně krvácela, ale test byl negativní, ani duch..ale zdálo se mi to divny, ze byla jen taková kratka, tak sem si po týdnu udělala test znovu a uz tam byla dálnice :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4408
18.5.21 16:59

Ja som mala u oboch tehu jednodnovu menstruaciu. U 2.tehu som u pak hned vedela, ze som v tom. Ake teda ciarku som mala nornalnu. Skus za par dni. Menstruacia vzdy neznamena, ze je konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
18.5.21 17:29

Spis biochemické, ze se zadarilo, ale s ms to odejde. Ta čárka je dost slabá, testuj až přestaneš krvacet znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17851
18.5.21 18:21

Pokud byla menzes slabší, mohlo to být třeba nidační krvácení. Zkus test za dva dny-bud bude sílit nebo slábnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat