Jaký je kočárek Dorjan Basic 2019 X Camarelo Zeo 2019?

4
7.12.19 20:07

Dorjan Basic 2019 X Camarelo Zeo 2019 - Nemáte zkušenost?

Ahoj maminky,
honíme některé věci na poslední chvíli (jak jinak u nás????) a jedna z nich je kočárek.. Vybírali jsme podle diskuzí a recenzí, ale těch jsou hrozná kvanta. Nakonec z doporučení v obchodě jsme vybrali tyhle dva (Camarelo Zeo 2019 a Dorjan Basic Comfort/Soft 2019). Ale na ty zas naopak recenzí moc není.. Nemáte některá zkušenost?
Děkuju a hezký večer :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2949
7.12.19 20:35

Mám přímo ten Dorjan co jsi sem přidala na fotce a jsem spokojená, jede skoro sám :) dá se s ním najet v pohodě i na hrbolatejsi cestu. Jezdim s ním teprve pár týdnů, ale žádnou vadu jsem zatím neobjevila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
8.12.19 08:12

Máme taky tenhle Dorjan a zatím žádná závada :-) ale podle mě kočárky v podobné cenové relaci jsou všechny plus minus stejné. Rozhodla bych se podle velikosti korbičky. My jsme měli miminko v září, tak jsme chtěli velkou, aby se nám tam vešla v zimě a na začátek jara v pohodě i s fusakem. Tenhle Dorjan má korbu jednu z největších, co jsme našli:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 13:03

Ahoj, mam Dorjan Basic Comfort 2019,cerny.
Jsem s nim spokojena, krasne se s nim jede.
Po 10 mesicich uzivani malinenko vrze podvozek a pada mi striska, ale staci utahnout a je to:ok.
Je tedy trosku tezsi, ale jestli ho nebudes tahat v rukach do patra, neresila bych.
Ja bych asi koupila znovu, cena je vice nez dobra. Mne pripada zbytecne upovat kocar za 30 000,– :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama