Dorjan Danny Sports 2009

Anonymni
16.1.09 14:17

Dorjan Danny Sports 2009

Ahoj nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárek. Děkuju moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s DorJan Danny Sport?

Přidejte zkušenost s DorJan Danny Sport
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.1.09 18:14

Ja ne, ale ma ho sousedka. Muj nazor: tezky jako krava - ted uz ma rocniho buclateho kluka a ma problem s nim jen zatocit a dle meho vkusu i nehezky, proste tank. Do auta ho sama neslozi, ona teda neridi, takze ji to nevadi, ale pry celkove se blbe sklada…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.1.09 20:30

Kočárek

Ty těžký a veliký jsou ty starší typy Dorjan cross, ty jsou veliký, tenhle má nasazovací korbu i zvlášť sportovní sedačku a je moc hezký a je to letošní model takže ho ta sousedka nemůže mít rok, ale jinak dík.

• Nahlásit
  • Citovat
439
16.1.09 20:36

Mno..taky se mi to nějako nezdálo…já se teda klíďo přihlásím, nemám ráda, když komunikuju s anonymy.Dívala jsem se na jeho váhu a při součtu podvozek + korba to vyjde stejně, ne-li líp než jiné trojkolky. Zalíbil se mi hlavně kvůli ceně, to se přiznám…a ještě se mi líbí Firkon, ale ten nemůžu nikde sehnat naživo :roll: Chtěla jsem původně Peg Perego, ale asi ne něj nebudou finance…a taky mi jde o to, aby kočík vydržel malému tak rok, pak půjde do nějakého lehkého golfáku.Tak prosím o zkušenosti s typem danny sport 2009.Dííky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
16.1.09 21:00

Tak mě se líbí…

Já mám taky DorJana, ale cross country a už z roku 2004. A musím vám tady oponovat. Zatáčel dobře, těžší byl asi 13kg, ale zase vydržel. My s ním jezdili na vsi, takže polňačky i přes humna za zahradama a super. Složit šel na jedno zmáčknutí páčky a do kufru jsem ho taky dala lehko.
Teď druhé v něm ještě odvozím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
19.1.09 09:39

Ahoj všem.Chci si Dorjan2009 koupit už jsem z toho výběru unavená:-)je toho tolik.Ale dorjan jsem prostudovala v prodejně a skvěle se s tím jezdí krásně pruží oproti jiným a má hodně netradiční vzhled-pro mně velký plus.Jediný co,tak je trochu užší než jiné typy,ne o tolik ale o něco ano.Vypadá hezky,je levný a má super podvozek.Až ho budu mít doma a poprvé povozím kloučka tak Vám napíšu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
19.1.09 11:16

Ahoj všem,

tak my jsme se nakonec po dluhým přemýšlení a vybírání rozhodli taky pro Dorjan Danny sport 2009 včetně autosedačky. V prodejně jsme ho vyzkoušely a je opravdu moc hezký a za super cenu. Objednali jsme si variantu šedočernou a za 14 dní se máme na něj přijít podívat, jestli ho teda bereme. Taky jsem se ptala na autosedačku, jestli je kvalitní a prodejce mi sdělil, že ano, že dneska by si nikdo nerisknul, aby nevyhovovala normám.
Za 14 dní podám bližší info.

Mějte se, pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
19.1.09 11:37

Myslím,že ta autosedačka je v pohodě,myslím po bezpečné stránce.Taky jsem zkoušela do ní dát půjčený mimčo a bylo to perfektní,krásně se tam zavrtá i to nejmenší .
Varianta šedobéžová je zvláštní.Víděla jsem jí živě.Nám se líbí černá s kytkama ty kytky ten kočár hodně ozvláštní.MOc se těším za 14dní na info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
20.1.09 08:13

Achoj, my se na něj mrkneme tento týden. Líbí se mi, že je k dostání téměř všude, tzn. ani případná reklamace nebude problém..doufám, že teda žádnou potřebovat nebudeme :wink: Dám vědět..my si chceme omrknout černo zelenou kombinaci..taky se těším, až do něj našeho prdíka zapasujeme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
23.1.09 12:37

Ahoj tak jsme si dorjana už objednali.Černý s bílými květy.Krásně se s ním jezdí je stabilní a i moje starší děcka s ním jezdí lehce a myslím i bezpečně-nepřeklápí se.Za ty peníze máme celý set i s autosedačkou,takže si myslím,že je to super.Mimi máme až v květnu ale než vyrobí tuhle barvu a než ho dodají tak to potrvá ale těším se na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.09 09:57

DorJan Dany Sport 2009

Ahojky,
musím se taky přidat k diskuzi. Už sem prozkoumala tolik diskuzí o kočárcích a všechny parametry v e-shopech, že bych už se mohla nazývat chodící encyklopedií kočárků. Letošní typ DorJana sem si měla možnost osahat v krámě a je bezchybičky. Je lehounkej oproti Patronům a X-landerům se mi s ním lehounce jezdilo a manipulovalo. Nejvíc se mi líbilo polstrování uvnitř hluboké korbičky, to je jak v pokojíčku pro panenky :D . Důležitý pro mě je, že je to celé v :,-(ě i s autosedačkou za úžasný peníze, u jiných kočárků se to většinou musí dokupovat navíc.
Je to můj favorit, už se rozhoduju jen v barvě a příští týden ho objednáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.09 13:07

holky a nezda se vam korbicka strasne mala? koukala jsem jen na net a uvadi se delka 78cm (to by bylo ok), ale šířka jen 29 cm??? 8O zda se mi to strasne malo, vzdyt tam se pulrocni decko ve fusaku nemuze snad ani vejit??
http://www.detskyraj.cz/…y-sport-2009

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.1.09 14:02

Já jsem zase viděla že píšou 76/31. Ještě jsem ho neviděla v reálu ale snad ho uvidím brzo tak pak si to oměřím přímo na krámu. Nemáte to někdo oměřené v reálu???

• Nahlásit
  • Citovat
3407
26.1.09 15:04

Ahoj ,ten kočár je trochu užší oproti jiným ale ne tak o moc.Je zase delší.Někde se uvádí šířka vnitřní vaničky a někde vnější prasátko aby se v tom vyznalo.My ho máme už objednaný a zaplacený takže uvidíme jak dlouho se nám tam klučík vejde.Ale je opravdu hezký a pohodlný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.09 22:24

Ahoj holky. My máme na kočárek ještě čas,ale dnes mi to nedalo,a tento mi padl do oka. Jen nevím jestli se „houpe“…nechtěla bych takový ten tvrdý kočárek.prosim ty,které si už ho osahaly,jestli můžou svou zkušenost napsat. Díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama