Dokrmit UM nebo začít s prikrmy?

3
13.11.19 12:31

Dormit UM nebo začít s prikrmy?

Mám 4,5 mesicni holcicku. Temer uz od zacatku bojujeme s kojením. Ted v poslednim mesici uz je to skoro neunosne. Plne kojím, a broucek se mi neustale odtahuje od prsu, ¨silou ji musim drzet tak, aby se vubec aspon trochu nakojila. Na 4m prohlidce mi dr. rekla, že pribrala trochu mene. Vsimla jsem si, ze zacina mit zajem o to, co piju nebo co jím. U kojení se mi prohyba do luku a odtahuje se a kouka rada na me, nebo kde co lítá. Jinak má reflux a cvicíme vojtovku (pretácení). Kdyz má dudlík, tak vydava zvuky jako u kojení. Zda se mi, ze polyka sliny. Slintá opravdu dost uz od 2m a ted jeste vic od 4m. Vypadá to že i zuby jsou na ceste. Kazdopadne ted prorve celý den, a se spanim, v noci je to take slozitesji. Vzdy spala od cca 21 do 7, ted usne treba az v pul 11 a prso nechce, to jsem zkousela. Prijde mi nenajedená. Nevím zda mam prikrmovat s UM, nebo nejake ty kase aspon na noc, nebo zda muzu uz i davat zeleninu a tak. Dekuji za jakykoliv tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1683
13.11.19 12:46

@111m111 u 4,5m klidně začni se zeleninou, uvidíš, jestli si něco vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
13.11.19 13:21

Začala bych pomalu se zeleninou, naše malá tohle dělá teď i u flašky, je plně na UM. Okolo ji zajímá úplně vše, hlavu by si ukroutila :D pokud se jí tlačí zuby, taky může mít nechuť k jídlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.11.19 14:30

@Aduš8 @Sue2008 nejprve dekuji obema :)
uz doktorka mi minule rikala, jestli by ji nestacilo mleko, tak by se pridalo UM. Stejne asi moc dlouho kojit nebudu…vim, ze se tady pise, jak se ma vydrzet a zatnout zuby, ale bojujeme opravdu dlouho s tim kojenim, je to dost na palici. Kazdopadne, nejspis stejne ji dam aspon ochutnat neco. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat