Dornova metoda/metoda L.Mojžíšové a otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 16:08

Dornova metoda/metoda L.Mojžíšové a otěhotnění

Ahoj všem :mavam:
je tady někdo, kdo měl problém s otěhotněním a „vyřešilo se to“ Dornovou metodou nebo terapií dle Mojžíšové? Jak taková terapie probíhá? Vím, že se provádí speciální cviky a navíc mobilizace páteře, kostrče…? Ta mobilizace se dělá hned na prvním vyšetření? Mám problém s bedry, bolest jde až směrem k hýždím, v oblasti křížové kosti mi často brní. Záda mě bolí při chůzi i při sezení. Obavám se, že se mi díky těmto bolestem nedaří otěhotnět.

Vím, že obě dvě metody slouží k mobilizaci páteře, pánve, kostrče..ovšem každá svým způsobem. Proto mě zajímá, kdo má jaké zkušenosti :)
Předem děkuji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2354
24.9.21 16:13

Cvičila jsem Mojžíšovou a nepomohlo mi to. Mobilizace byla až po určité době. Jestli do toho chceš jít, tak je dulezity si najit nekoho, kdo tomu opravdu rozumi a ten ti vse vysvetli. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 16:25

Prosím anonym: nemohu potvrdit, ani vyvrátit. Na mojžíšové metodu jsem bohužel nenašla nikoho dobrého, takže k mobilizaci ani nedošlo. Ale cvičila jsem denně hormonální jógu, do toho jsem byla na dornovce, kde mi poměrně výrazně „hýbali“ s kostrčí (ale není to mobilizace vnitřkem, jako u mojžíšové) a další měsíc jsem otěhotněla. Po 5 letech léčby neplodnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
1089
24.9.21 17:09

Pokud Ti jde bolest do hýždí, tak bych být Tebou zašla na nějaké vyšetření, aby to nebyly plotýnky. Jinak ja jsem přesvědčena, že díky Mojžíšové mám děti. Prošla jsem všemi moznými vyšetřeními s výsledkem oba zdraví. Prostě nikdy nic nenašli, a to jsem toho za ty roky prosla dost. Pak jsem cca rok cvičila, po roce se dostala k jiné terapeutce, na druhém sezení mi udělala mobilizaci kostrče a na další už jsem nešla :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
24.9.21 17:58

Otěhotněla jsem díky metodě paní Mojžíšové.
Probíhá to tak, že se nejdřív naučíš cviky, které pak doma pravidelně provádíš. V té době bys neměla otěhotnět, protože hrozí mimoděložní těhotenství.
Po několika týdnech ti rehabilitační sestra srovná kostrč a poté se můžeš pokoušet o těhotenství.
Mobilizace samotná např. u mě vůbec neprobíhala přes konečník, jenom se mnou tak jakoby škubla při současném tlaku dlaní zvenku na bedra.
Do jiného stavu jsem pak přišla během dvou měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat