Dorovnávací příspěvek v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
120
22.5.22 20:23

dorovnávací příspěvek v těhotenství

Dobrý den, mám dotaz, máte někdo zkušenost s dorovnavacim příspěvkem v těhotenství? ze zdravotních důvodů mi doktor doporučil zkrácený úvazek, dělám 11 hodinové směny a jsem epileptik a zajímá mne, zda budu mít nárok na vyrovnávací příspěvek. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83156
22.5.22 20:37

@kačenkabo Pokud budes mit zkraceny uvazek, tak ne. Pokud te prevedou v ramci plneho na 8 hodinove smeny a mela bys kvuli tomu mensi plat, tak narok mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
22.5.22 21:18
@j.a.n.i1 píše:
@kačenkabo Pokud budes mit zkraceny uvazek, tak ne. Pokud te prevedou v ramci plneho na 8 hodinove smeny a mela bys kvuli tomu mensi plat, tak narok mas.
tomu nerozumím
@j.a.n.i1 píše:
@kačenkabo Pokud budes mit zkraceny uvazek, tak ne. Pokud te prevedou v ramci plneho na 8 hodinove smeny a mela bys kvuli tomu mensi plat, tak narok mas.

tomu nerozumím, pokud mne převedou na 8 hodinové směny, znamená to 5 dní v týdnu a v tom případě bych splnila fond hodin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
22.5.22 21:39

Na ten máš nárok při plném úvazku pokud nemůžeš vykonávat stejnou práci jakopred těhotenstvím např. Bez nočních,, víkendu, svátku a 12 hodinových služeb. Já to tak měla a brala jsem ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83156
22.5.22 21:45
@kačenkabo píše:
tomu nerozumím, pokud mne převedou na 8 hodinové směny, znamená to 5 dní v týdnu a v tom případě bych splnila fond hodin..

No, vždyť jo, abys měla nárok na vyrovnávací příspěvek, tak musíš splnit fond hodin, ale neměla bys třeba příplatky za směnnost či noční a to by ti ten příspěvek dorovnal. Není určen k tomu, aby ti dorovnával příjem, pokud budeš mít menší úvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
22.5.22 22:50
@j.a.n.i1 píše:
No, vždyť jo, abys měla nárok na vyrovnávací příspěvek, tak musíš splnit fond hodin, ale neměla bys třeba příplatky za směnnost či noční a to by ti ten příspěvek dorovnal. Není určen k tomu, aby ti dorovnával příjem, pokud budeš mít menší úvazek.

už tomu rozumim, moc děkuju 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat