Dort k narozeninám pro 50letého partnera

brose
15.5.17 00:06

Dort k narozeninám pro 50letého partnera

Holka mi pise Lidičky, dostala jsem zakázku na narozeninový dort s netradiční tématikou pro 50letého pána, a potřebuji urgentně poradit s foto inspiraci na dort.. Děkuji H. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1389
15.5.17 05:51

A tema musi byt postel? Nema nejakou jinou zalibu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5787
15.5.17 06:58
@aleba píše:
A tema musi byt postel? Nema nejakou jinou zalibu?

No je fakt, že nejmladší už není, tak:
https://goo.gl/images/MfBbnA
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
15.5.17 07:28

Co je to netradiční tématika? Chlap honící si…? Za mě nechutném a nedůvtipné. Jen hloupé. Osobně bych nechala takový dort tvořit někoho jiného, pokud by zadavatel nedokázal vymyslet nic hlubokomyslnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14453
15.5.17 08:34

Takovy dort bych teda nechtela a ani bych ho nedelala a tuplem ne pro padesatnika. V takovem veku uz ma byt clovek dustojnejsi a miva i jine konicky. Kamaradka delala treba dort jako pneumatiku, nebo mi tatovi (byvalemu kamionakovi) dort ve tvaru kamionu. Tohle mi pride spis jako vtipek nekomu k osmnactinam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
15.5.17 08:49

Mi ty dorty příjdou i vtipné, ten první je hezký - zajímavý a povedený…že tady některé by tenhle dort „nevyrobily“ neřeš, ty jsi dostala zakázku. Třeba je prostě chlap postelový king :lol: zadavatelka asi ví, co přítele potěší. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15128
15.5.17 08:50

Pro mě s netradiční tématikou je jakýkoliv jiný, než klasický „kolo“ s kytičkami. Zvolila bych třeba knihu, nebo auto, nebo dle zálib. Pokud rád fotí, tak foťák, nebo třeba i udělat na jedlý papír foto rodiny (žena, děti, vnoučata) a to dát na hranatý dort.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brose
15.5.17 08:50

Presne tak… Pan je takovy mirny uchylacek no tak proto ta netradicni tematika ale ta rakev me taky napadla :P

• Citovat
  • Upravit
15128
15.5.17 08:51

Jinak, pokud je takováto zakázka, jako dle obr., tak bych vyrobila, viz to co píše @kve-tinka .

Pokud by byla zakázka vyrobit dort na zajímavou tématiku, asi bych hodně zpovídala co toho dotyčného zajímá.

Jinak mě ještě třeba napadl dort ve tvaru fotbalového hřiště, pokud má rád fotbal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.5.17 08:53
Asi jsem suchar, ale mně tohle přijde hodně nedůstojné. Pochopila bych to jako trapný žert pro puberťáka, ale pro dospělého muže… :nevim:
@kve-tinka píše:
Mi ty dorty příjdou i vtipné, ten první je hezký - zajímavý a povedený…že tady některé by tenhle dort „nevyrobily“ neřeš, ty jsi dostala zakázku. Třeba je prostě chlap postelový king :lol: zadavatelka asi ví, co přítele potěší. ;)

To je můj muž taky a kdybych mu dala tohle, tak by mu bylo asi hodně trapně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8307
15.5.17 08:57
@Gnaar píše:
No je fakt, že nejmladší už není, tak:
https://goo.gl/images/MfBbnA :mrgreen:

Mě chlap v padesáti nepřijde starší. Naopak v nejlepších letech. Ještě má sílu, chuť do života,sportuje.Asi jsem v tomto jiná, ale rakev bych nikdy nikomu nedala, bála bych se, že něco přivolám. S rakví se nežertuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brose
15.5.17 08:59

@Gnaar tip na dort vynikajici

• Citovat
  • Upravit
brose
15.5.17 09:01

@lasička1 ale jeho pani chce neco originalniho hlavne at do neni prirozeni aj. Rakev je dost trapne ale dort ma byt 35cm-40 cca

• Citovat
  • Upravit
brose
15.5.17 09:03

@elen-ka ona chtela netradicni tematiku… Tak asi neco co ma pohled na sex… Ma to bejt vtipne. 8o

• Citovat
  • Upravit
5752
15.5.17 09:23
@radkka píše:
To je můj muž taky a kdybych mu dala tohle, tak by mu bylo asi hodně trapně :think:

tak musíš vědět, jak to unese chlap…já jsem třeba chlapovi k svátku do práce nechala kurýrem poslat velkou krabici se srdíčkovým papírem a velkou růžovou mašlí. A věděla jsem, že to bude brát úplně normálně. Jeho brácha by třeba dostal mrtvici. :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama