Reklama

Dort ke 100. narozeninám (65 + 35 let)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.11 09:03
Dort ke 100. narozeninám (65+35)

Ahoj. Znovu hledám inspiraci. Budu péct dort na rodinnou oslavu 100.narozenin (dva oslavenci - 65 a 35, slaví spolu) a uvítala bych nějaký vtipný nápad, jak ho ozdobit. Plánuju dvoupatrový (už jen proto, aby stačil pro tolik hostů) a nebráním se potahování. Nejspíš budou dva kulaté korpusy (budu péct u našich a mamka jiné formy nemá), ten horní budu muset seříznout, tak i s tím se dá dost vymyslet.

Díky..

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 18.09.11 15:54

Pěkné dorty jsou na www.pinkcakebox.com. Jsou tam i dorty pro starší lidi, já si beru inspirci na dětský :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >