Dort- panenka z bábovky. Z jakého těsta?

1083
3.6.16 15:11

Dort- panenka z bábovky. Z jakého těsta?

Ahoj, chystám se asi na druhý dort v životě, chci dceři udělat ke 3 narozkám tu panenku z bábovky. Koupila jsem potahovou Smartflex, koukala kamarádce pod ruce při přípravě stejného dortu, na krém mám mascarpone a jahody, technikalie zvládnu, ale: neumím piškot. Nikdy se prostě nepovede. Je nějaké méně zákeřné těsto které je vhodné pro tento dort? Jako v nejhorším to udělám z olejobabovkoveho, ale líbilo by se mi něco lehčího, přesto podobně nezkazitelného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
3.6.16 15:23

Ty jo, ja jsem na tohle uplne leva, zato umim dobre obdivovat…
Tady jsem neco nasla,, mozna to taky zkusim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
3.6.16 15:32
@Halamka píše:
Ty jo, ja jsem na tohle uplne leva, zato umim dobre obdivovat…
Tady jsem neco nasla,, mozna to taky zkusim ;)

To sem taky četla. Dobrý rady. Ale těsto bohužel piškot…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9724
3.6.16 16:05

Udělej jakoukoliv bábovku, která se ti obvykle povede, jakékoliv třené těsto, tvarohové, jogurtové, je to jedno. Akorát varuju, kamarádce se dcera rozbrečela, že nemá na dortu svíčku, těšila se na foukání, takže další rok dostala ještě malý dortík před panenkou, kde byla svíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
3.6.16 16:11

@Rezii jestli chceš dám ti svůj odzkoušený recept na piškot, nikdy mě nezklamal, ale jedině do sz a pokud slíbíš, že si ho necháš jen pro sebe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
3.6.16 17:23
@Kotatko03 píše:
@Rezii jestli chceš dám ti svůj odzkoušený recept na piškot, nikdy mě nezklamal, ale jedině do sz a pokud slíbíš, že si ho necháš jen pro sebe ;)

Raději teď půjdu do bábovky asi, ale budu velice ráda za recept, šířit nebudu. Až o tolik nepůjde, zkusím to;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
3.6.16 17:59
@Rezii píše:
Raději teď půjdu do bábovky asi, ale budu velice ráda za recept, šířit nebudu. Až o tolik nepůjde, zkusím to;)

ok, večer napíšu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama