Dorty, zákusky při kojení - co myslíte ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:10
Dorty, zákusky při kojeni co myslíte ?

Holky co myslíte dostali jsme doma chut na nějaký zakusek, dort uvažovala sem udělat krtkuv dort ale furt mám strach když kojim… myslíte ze v pohode muzu preci jen není to kynuté.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21662 příspěvků 18.07.19 09:11

Nevím, čemu by to mohlo vadit.

veria
Nadpozemská drbna 26048 příspěvků 18.07.19 09:14

Proc bys jako nemohla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:14

:think: jsem vůbec takovy veci neresila.. Jedla jsem všechno, z porodnice jsme to vzali pres mekac :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:15
@Anonymní píše: :think: jsem vůbec takovy veci neresila.. Jedla jsem všechno, z porodnice jsme to vzali pres mekac :oops:

No mekace sem si ještě taky netroufla:grinning:ale teda dala bych si

unuděná
Echt Kelišová 8493 příspěvků 18.07.19 09:17

Proč bys nemohla? Já jedla i kynuté, dětem to nijak nevadilo :nevim: Při kojení jsem jen nepila kofeinové nápoje a nejedla vyloženě nadýmavá jídla typu květák, fazole nebo hrášek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:18
@unuděná píše:
Proč bys nemohla? Já jedla i kynuté, dětem to nijak nevadilo :nevim: Při kojení jsem jen nepila kofeinové nápoje a nejedla vyloženě nadýmavá jídla typu květák, fazole nebo hrášek.

No se iz bojím všeho jednou sem omylem vypila dzus neuvedomila sem si ze kojim :joy:a to sem vypila jen pulku a maličký chudak se osypal na nohách Tak od té doby se nějak bojím všeho. :joy:

Natálka26
Kelišová 5933 příspěvků 18.07.19 09:20

Já spasla všechno co jsem potkala. Fakt všechno. Včetně zelí ke kachne, knedlíků, nebyla cesta k dr kdy bych se nestavila vedle v lahudkarstvi a nesnedla aspoň tři hermelinovy chlebíčky. Odstrikavala jsem sice jen chvíli, ale dětem to nikdy nevadilo. Tak přemýšlím z čeho máš vlastně strach :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:23
@Anonymní píše:
No mekace sem si ještě taky netroufla:grinning:ale teda dala bych si

A jak mas stary dítě? To zkus a uvidis.. Chce to zkoušet co bude vadit a co ne..
Ja si mohla dat klidne i tu colu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:25
@Anonymní píše:
A jak mas stary dítě? To zkus a uvidis.. Chce to zkoušet co bude vadit a co ne..
Ja si mohla dat klidne i tu colu

Jedeme druhy měsíc :grinning:

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 18.07.19 09:28

A co jis normálně? Já taky kojim 2 měsíční a nijak se neomezuju. Akorát luštěniny nejím, jinak všechno normálně :nevim:

unuděná
Echt Kelišová 8493 příspěvků 18.07.19 09:29

Beztak to musíš zkoušet a i ty případné alergeny (džus, kyselé ovoce…) do stravy postupně přidávat. Na krtkově dortu není nic, co by mělo logicky vadit, snad jedině kakao, pokud by mimčo bylo hoooodně citlivé, ale jinak :nevim:

dickys
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 1 inzerát 18.07.19 09:48

Já myslím, že můžeš. Maximálně se osype nebo bude mít trochu prdíky, nic horšího se nestane a aspoň budeš vědět pro příště :)

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 18.07.19 10:04

Mě pediatricka hned na první kontrole řekla, abych jedla všechno normálně, a až když se mála z něčeho osype tak to vyřadit. Ale prý určitě ne preventivně. A na látkové dortu nevidím nic špatného ;)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 1 inzerát 18.07.19 10:30

Jedla jsem všechno, v době kdy už jsem v noci nekojila už jsem si večer dala i víno nebo pivo. Akorát hrachovku jsem zjistila, že fakt nesmím, jinak všechno v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama