Dorůstání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 10.09.18 16:17
Dorůstání vlasů

Zdravím :) Chtěla bych se zeptat jak to je s dorůstáním vlasů, jestli když nějaký vypadne tak naroste znovu, nebo naroste a slabší, nebo nenaroste vůbec. Protože mám docela dost dlouhý tak se mi nedávno zasekly v batohu a vytrhla jsem si velký chuchvalec vlasů. :zed:

Reakce:
Konnny
Závislačka 2698 příspěvků 10.09.18 16:20

Zůstane ti tam nadosmrti lysina 8o

Malaga
Nadpozemská drbna 25272 příspěvků 10.09.18 16:21

záleží, jak je na tom vlasová cibulka

ka2ka
Extra třída :D 13754 příspěvků 10.09.18 16:40
@Konnny píše:
Zůstane ti tam nadosmrti lysina 8o
:roll:
tininas
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 10.09.18 16:49
@Problémový člověk píše:
Zdravím :) Chtěla bych se zeptat jak to je s dorůstáním vlasů, jestli když nějaký vypadne tak naroste znovu, nebo naroste a slabší, nebo nenaroste vůbec. Protože mám docela dost dlouhý tak se mi nedávno zasekly v batohu a vytrhla jsem si velký chuchvalec vlasů. :zed:

Ahoj.

Tak když se Ti zasekly vlasy v batohu, a pak už nedorůstají (a to se může stát), tak Ti hrozí alopecie - a s tím bych nežertovala, může to být hodně, hodně, hodně vážné, protože můžeš přestat být kočka.

PS: Fakt bych si to hlídala a koupila si lepší batoh.

Taka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 20 inzerátů 10.09.18 17:25

Matlej na místo s lysinkou ricinový olej, podporuje růst.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 10.09.18 17:35

:lol: narostou

Konnny
Závislačka 2698 příspěvků 10.09.18 18:14

@ka2ka Vytržené a i vypadlé vlasy samozřejmě dorostou:) To by je musela leda snad vytrhávat opakovaně pořád a pořád. Mám lehké podezření na trolla.:)

Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 21:52

@Konnny myslím že každá holka s dlouhými vlasy má problémy s tím že se jí všude chytaj. :roll:

Baruunečka
Kecalka 155 příspěvků 22.09.18 11:20

Ahoj holky. Potřebovala bych radu prosim. Dnes jsem si vsimla,mam vlasy pod ramena,ze mistama,sem tam, mam mensi plochy,kde jsou vlasy dlouhe treba jen 10cm 8o ..docela me to prekvapilo,mezi dlouhyma jsou najednou tyhle kratke…A tak jsem se chtela zeptat,mate s tim některá zkušenost? Premyslim,jestli jsem si je treba nemohla prepalit žehličkou,ale pouzivam ji jen tak 5× do mesice…Nevíte,jes­tli to nemuze byt nejaka ,,předzvěst" :) ,ze by mi ted mely vlasy hodne padat? Trochu jsem se lekla :lol: …a zaroven,je normalni,ze na jedne straně hlavy je vic vlasu? Pozoruji to uz dlouho,ale dnes, kdyz jsem si vsimla tech kratkych, to okamzite spokuju dohromady,aby to nebyl problem nejaky…Mam na prave strane,v partii nad uchem smerem nahoru o dost mene vlasu nez na druhé strane…Mate to taky některá? Je to normalni? Dekuji a omlouvam se,jestli je to hloupy dotaz :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >