Reklama

Dorůstání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 10.09.18 16:17
Dorůstání vlasů

Zdravím :) Chtěla bych se zeptat jak to je s dorůstáním vlasů, jestli když nějaký vypadne tak naroste znovu, nebo naroste a slabší, nebo nenaroste vůbec. Protože mám docela dost dlouhý tak se mi nedávno zasekly v batohu a vytrhla jsem si velký chuchvalec vlasů. :zed:

Reklama

Reakce:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1896 příspěvků 10.09.18 16:20

Zůstane ti tam nadosmrti lysina 8o

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 10.09.18 16:21

záleží, jak je na tom vlasová cibulka

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 16:40
@Konnny píše:
Zůstane ti tam nadosmrti lysina 8o
:roll:

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 10.09.18 16:49
@Problémový člověk píše:
Zdravím :) Chtěla bych se zeptat jak to je s dorůstáním vlasů, jestli když nějaký vypadne tak naroste znovu, nebo naroste a slabší, nebo nenaroste vůbec. Protože mám docela dost dlouhý tak se mi nedávno zasekly v batohu a vytrhla jsem si velký chuchvalec vlasů. :zed:

Ahoj.

Tak když se Ti zasekly vlasy v batohu, a pak už nedorůstají (a to se může stát), tak Ti hrozí alopecie - a s tím bych nežertovala, může to být hodně, hodně, hodně vážné, protože můžeš přestat být kočka.

PS: Fakt bych si to hlídala a koupila si lepší batoh.

Taka
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 10.09.18 17:25

Matlej na místo s lysinkou ricinový olej, podporuje růst.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 10.09.18 17:35

:lol: narostou

Konnny
Ukecaná baba ;) 1896 příspěvků 10.09.18 18:14

@ka2ka Vytržené a i vypadlé vlasy samozřejmě dorostou:) To by je musela leda snad vytrhávat opakovaně pořád a pořád. Mám lehké podezření na trolla.:)

Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 21:52

@Konnny myslím že každá holka s dlouhými vlasy má problémy s tím že se jí všude chytaj. :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama