Reklama

Dorůstání vlasů vypadaných po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6539 příspěvků 14.02.17 19:03
Dorůstání vlasů vypadaných po porodu

.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:41

Reklama

Reakce:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 14.02.17 19:06

Mě se obnovily jakž takž asi tak po roce. Říkala mi to i kadeřnice. Že prostě najednou vypadne to, co vlastně vlivem hormonů nevypadlo za 9 měsíců. Ale mohu říci, že po každém dalším dítěti a asi i věkem mám vlasů míň. Nj, už nám není dvacet, že…

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 14.02.17 19:36

Me to dorostlo zpatky a stejne jako tobe postupne, podrosty. Ale me to teda dorostlo do puvodni hustoty nastesti…

MartinaCV
Kelišová 6539 příspěvků 14.02.17 19:43
@bronick píše:
Me to dorostlo zpatky a stejne jako tobe postupne, podrosty. Ale me to teda dorostlo do puvodni hustoty nastesti…
.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:42

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 14.02.17 19:55

Nejhůře jsem na tom byla asi po půl roce, padaly chomáče. Kadeřnice mi říkala, že je to normální. Brala jsem vitamíny a přípravek Donna Hair. Asi v roce to přestalo. Ale kvalita vlasů už není to, co bývala ořed otěhotněním a prý už ani nebude… Mojí mamce prý vypadaly po porodu vlasy komplet. Měla jsem z toho obavy, není-li to dědičné..

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 14.02.17 20:20

Taky mi dorustaly postupne, bylo to legracni, vypadala jsem jak kure.
A taky jsem brala Donna Hair. Nevim, jestli by to dorostlo i bez pripravku, ale vlasy mam po obou detech stejne huste a ve stejne kvalite jako predtim. Ale chce to trpelivost, je to dlouhodoby proces-dcera ma 10 a syn 5 let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama