Dosáhnu ještě na mateřskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sebík1
Nováček 9 příspěvků 26.04.19 16:11
dosáhnu ještě na mateřskou?

Ahoj holky prosím o radu… posleního října jsem ukočila pracovní poměr kde jsem pracovala rok a půl jelikož jsem zjistila že jsem těhotná a tuto práci jsem již vykonávat nemohla tak jsem byla od 1. listopadu 2018 na pracáku. Termín poprodu mám 20.června 2019 a ted si nejsem uplně jistá jestli ještě dosáhnu na mateřskou? je tam nějaká ta ochraná lhůta 180dní a když bych nastoupila na mateřskou 8 týdnů před porodem mám ještě nárok na mateřskou? raděj se ptám at si nedělám plané naděje…díky za postřehy

Reakce:
zrcadlo
Kelišová 7425 příspěvků 26.04.19 16:30

Mně to vychází, že ano. Pokud nastoupíš na PPM opravdu 8 týdnů před porodem, je to 25.4., a do těch 180 dnů se dostaneš (o prsa asijské závodnice, ale dostaneš). Určitě si to ale pohlídej a požádej včas doktorku o vystavení PPM.

a12
Hvězda diskuse 36317 příspěvků 26.04.19 16:39
@zrcadlo píše:
Mně to vychází, že ano. Pokud nastoupíš na PPM opravdu 8 týdnů před porodem, je to 25.4., a do těch 180 dnů se dostaneš (o prsa asijské závodnice, ale dostaneš). Určitě si to ale pohlídej a požádej včas doktorku o vystavení PPM.

Nebylo to včera? :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 7425 příspěvků 26.04.19 16:43
@a12 píše:
Nebylo to včera? :mrgreen:

Ježkovy voči, no jo, já jak nechodím do práce, tak nemám o čase přehled, v kalendáři jsem jí jen odpočítala od června týdny. Tak beru zpět. Na gyndu zavolej ihned, a pokus se je překecat, ať ti to vystaví nejpozději k 29.4., ale já bych teda radila spíš k tomu dnešku.

Váš příspěvek
Reklama