Reklama

Došel někomu příspěvek na bydlení, Praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adnilka
Kecalka 210 příspěvků 12.12.16 09:51
Dosel nekomu prispevek na bydleni Praha 9?

Dosel prosim uz nekomu prispevek na bydleni? Urad ma zpozdeni uz 60 :pocitac:.Sice uz jsem byla v pocitaci, vse ok, ale jen na urade slibuji :zed:.

Reklama

Reakce:

Alfhugo
Kecalka 301 příspěvků 12.12.16 09:54

Příspěvek na bydlení nemám, ale úřad P9 mi dluží už dva rodičáky a vypadá to i na třetí, dnes měl přijít a nic…údajně toho mají hodně, chudinky.

Adnilka
Kecalka 210 příspěvků 12.12.16 09:55
@Alfhugo píše:
Příspěvek na bydlení nemám, ale úřad P9 mi dluží už dva rodičáky a vypadá to i na třetí, dnes měl přijít a nic…údajně toho mají hodně, chudinky.

A kam chodite? Si delaji uz pr.el ne?!

Alfhugo
Kecalka 301 příspěvků 12.12.16 10:29

@Adnilka už si nepamatuju jméno té paní, ale u mně je to nový rodičák. Prý mají na vyřízení 30-60 dnů. Známá, co pracovala na úřadě, mi říkala, že to vyřídí většinou až ten 59 den, aby si lidi moc nezmlsali…

Adnilka
Kecalka 210 příspěvků 12.12.16 10:33
@Alfhugo píše:
@Adnilka už si nepamatuju jméno té paní, ale u mně je to nový rodičák. Prý mají na vyřízení 30-60 dnů. Známá, co pracovala na úřadě, mi říkala, že to vyřídí většinou až ten 59 den, aby si lidi moc nezmlsali…

Ja uz mam davno pres 60 dni.Vse pry je ok, v pocitaci a k odeslani.Ale zatim nikdo nic nema a navic hodne lidem dluzi zpetne.

Alfhugo
Kecalka 301 příspěvků 12.12.16 10:36

@Adnilka no to je super…tak já to nebudu asi čekat ani v lednu. Asi bychom měly udělat na úřadě scénu, abychom to dostaly.

Adnilka
Kecalka 210 příspěvků 12.12.16 10:37
@Alfhugo píše:
@Adnilka no to je super…tak já to nebudu asi čekat ani v lednu. Asi bychom měly udělat na úřadě scénu, abychom to dostaly.

Ja tam pojedu po obede.Ja chodim na cernak a hodne lidi kvuli nim prislo o byty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama