Doslova řekla, že ho nemá ráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
me57h
Kecalka 499 příspěvků 24.07.19 21:16
Doslova řekla, že ho nemá ráda

Dcera mě dnes doslova šokovala a popravdě vůbec nevím, jak reagovat, hodinu jsem brečela. Zeptala jsem se jí totiž na rovinu, proč je na mého syna ošklivá a nerada s ním je. Asi třikrát se mě zeptala, jestli to fakt chci vědět. To už jsem jí málem střelila. Pak mi odpověděla něco jako „Omlouvám se, já vím, že on sám za to nijak nemůže, ale prostě ho nemám ráda, a nejspíš bych k němu měla averzi, i kdyby se uměl chovat.“
V tu chvíli jsem jí fakt chtěla dát facku a odradilo mě jenom to, že už je dospělá a bylo by to divné… ale neudržela jsem se a začala jsem na ni křičet. Ostatně mi nepřijde moc normální, aby si něco takového dovolila vypustit z papuly devatenáctiletá. Zpětně si říkám, že jsem ji udeřit možná i měla, řekla to dost drze.
Každopádně se pak sebrala a odjela, brala si i pyžamo, tak asi zas jela pro útěchu k tomu prapodivnému svému… „klukovi“. Jsem v koncích, doufám, že už ji ty pubertální stavy přejdou, ztrácím nad ní kontrolu čím dál tím víc.
Co byste na mém místě dělaly vy?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 24.07.19 21:17

Zamyslela bych se konečně nad svou příšernou výchovou. Což ty neudelas, takže další zbytečná diskuze.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 24.07.19 21:19

Na tvem miste bych si strelila jednu sama za co jaka jsi tupka tupa.

Holkyyyy, pojdte seeeeem…meh se zase probudila a bude srandaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15337 příspěvků 24.07.19 21:19

Zmlátit, zavřít doma a nepustit na krok. Najít jí práci, někde na kase zřejmě, a pěkně jen do práce a domů. Při výplatě doma udělat stojku, pěkně vysypat všechny peníze tobě. To by pro začátek možná stačilo.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 24.07.19 21:19

@me57h

kolikrát už jsi tady četla, že si nemáš z holek dělat služky a chůvy? Máš jen to, co jsi si sama zasela. A řekla ti to velice slušně. A že ztrácíš kontrolu? holka je dospělá, ty ji nemáš co řídit a kontrolovat život. O svého nejmladšího se starej sama a dej jí pokoj.

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 24.07.19 21:20

To je hodně smutné a příčinu my můzeme jen hádat. Ale já bych se po ní na Vašem místě pídila. Jestli je to žárlivost opodstatněná, neopodstatněná, nebo jen povahový nesoulad. Proč se ale dcera neumí chovat? Vás ráda má? Jaký spolu máte vztah? A mnoho dalších otázek…

lachtanice86
Echt Kelišová 8690 příspěvků 24.07.19 21:21

Mas z ní služku a chůvu, tak co se divíš?

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 24.07.19 21:21

Spíš ty nemáš ráda svoji dceru. Toť vše. V 19 by ti tu facku taky klidně mohla vrátit a bejt ji, tak to udělám, aspoň by ses probrala. Nechápu, že ještě dávno neodešla z baráku. Ty seš fakt její matka?

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 24.07.19 21:23
@Tichošlápek píše:
Zamyslela bych se konečně nad svou příšernou výchovou. Což ty neudelas, takže další zbytečná diskuze.

Ty z jednoho psaní poznáš něčí výchovu? A Živíš se tím? :potlesk:

Aduš8
Kelišová 5347 příspěvků 24.07.19 21:24

Co bych udělala na tvém místě? Navštívila psychologa, protože ty fakt nejsi normální. Po tom, co jsem se tady za pár diskuzí od tebe dočetla, se divím tvým dětem, že od vás nezdrhnou.

Yorkmut
Kecalka 425 příspěvků 24.07.19 21:24
@Kfětoslava píše:
Ty z jednoho psaní poznáš něčí výchovu? A Živíš se tím? :potlesk:

Kdyby z jednoho…

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15337 příspěvků 24.07.19 21:25
@Kfětoslava píše:

jakýho jednoho? Je to snad desátá diskuze. Vždy jak je dcera špatná. Trochu pohledej.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 24.07.19 21:25

Jo aha, teď vidím, znalkyň je tu více

Aduš8
Kelišová 5347 příspěvků 24.07.19 21:25

@Kfětoslava no, tohle ale není zakladatelčina první diskuze.. Bohužel, chudáci její děti.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 24.07.19 21:25
@Kfětoslava píše:

Paní je už tady profláklá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama