Dospělý neplavec Pardubice a okolí kurz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
95
1.7.22 19:29

Dospělý neplavec Pardubice a okolí kurz

Ahoj,
Je mi 26 a neumím plavat. Na základce jsme jezdili na bazén, ale bála jsem se na vodu ponořit a zůstalo mi to doteď. Chlap se snažil mě to několikrát naučit a prostě se bojím. Vím, že je to o hlavě, proto si říkám, že u někoho cizího bych se pravděpodobně snažila víc, než s chlapem.
Proto se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém kurzu v Pardubicích, Chrudimi a blízkém okolí? Nebo nějaký soukromý instruktor?
Na net jsem koukala a našla jsem v Pardubicích jen kurz pro ty, co už alespoň nějaké základy mají, pro úplné neplavce ne. 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1283
1.7.22 19:40

Zkuste se poptat přímo v bazénu v okolí. U nás vdo bazénu chodí několik skupin(závodní plavání apod…),ale jedna z nich by třeba neměla problém se domluvit na soukromé lekce.My když jsme kdysi dávno chodili na plavání, tak v části bazénu se učila i jedna dospělá žena plavat.Tak třeba se domluvit prostě buď s nějakým oddílem, který bazén navštěvuje nebo přímo s plavčíky bazénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18290
1.7.22 20:05

E-triatlon dela vikendove skloly kraulu v Chrudimi. Ja teda na plaveckem vikendu nikdy nebyla, ale chodila jsem s nimi na pravidelne treninky a jeden rok jsme tam neplavce meli. Treba by ses s nimi domluvila :think:, byvali fajn. Ale fakt je, ze v podminkach kempu maji uplavat jakkoliv 100m :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 20:23
@Katies1104 píše:
Ahoj,
Je mi 26 a neumím plavat. Na základce jsme jezdili na bazén, ale bála jsem se na vodu ponořit a zůstalo mi to doteď. Chlap se snažil mě to několikrát naučit a prostě se bojím. Vím, že je to o hlavě, proto si říkám, že u někoho cizího bych se pravděpodobně snažila víc, než s chlapem.
Proto se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém kurzu v Pardubicích, Chrudimi a blízkém okolí? Nebo nějaký soukromý instruktor?
Na net jsem koukala a našla jsem v Pardubicích jen kurz pro ty, co už alespoň nějaké základy mají, pro úplné neplavce ne. 🙈

Zkus nemocnice. Já takhle našla kurz. Jedná z největších nemocnic u nás má v areálu bazén pro lidí po úrazech co potřebují začít co nejdříve rehabilitovat. A ve večerních hodinách pořádají kurzy pro neplavce

• Citovat
  • Nahlásit
2477
1.7.22 20:24

U nás na bazénu nějaká instruktora vysloveně nabízela individuální lekce pro dospělé neplavce. Našla bych si plavecké školy v okolí a oslovila je s požadavkem, kurz asi vypsány nebude, ale domluvit se individuálně by třeba šlo. Akorát to bude asi dost drahý, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
2.7.22 07:01

V Pardubicích na bazénu jsou instruktoři plavání a dělají i individuální lekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat