Dospělý - opařenina 4 % těla - zažil někdo?

3936
29.5.17 19:45

Dospely oparenina 4% tela - zazil nekdo?

Ahoj,

prosim o reakce pouze ty z vas, ktere maji osobni zkusenost, ne obecne rady.

V patek jsem si cajem oparila stehno, popaleniny 2. stupne na plose 20×30 cm.

Do vcerejska nic moc nebolelo, ale dnes po prevazu to boli cim dal vic, takovym zpusobem, jako kdyz se nasype sul do rany. K tomu je mi malinko nevolno. Neni to zadna tragedie, ale dela mi to starosti.

Je takove zhorsenii 3. den. normalni?

Dekuji. Prosim opravdu piste jen ty, ktere mate zkusenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.5.17 20:14

Nevím, jestli je normální zhoršení zrovna 3. den… ale bolet to bude ještě dlouho - popáálenina strašně bolí. Mám - bohužel osobní zkušenost (chytly mi u ohníčku kalhoty :zed: ). Byla jsi u doktora?…bolest odeznívá dlouho, pomalu. Co si vzpomínám - naopak se jakoby rozlejzala. Nevím, jak to popsat.
Ta nevolnost - to nevím… :roll:
Já jsme měla ránu hnusnou - ptevřenou, pak i zhnisanou… Vím, že skrz popáleniny se může dostat otrava krve - prý velmi snadno (tenkrát mi to říkali). Raději si dojdi znovu k doktorovi - jestli je ti, krom bolesti, i jinak nevolno…

Jo!!! A připrav se pak na brutální svědění! ;-) Podrbat to nejde - bolí to… Používala jsem mašlovačku :-D tou šlo to svědění trochu potlačit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Annapavelkovaml
29.5.17 20:34

Zdravím, mi ve škole na praxi spolužák polil loket vroucím vývarem, v to chvili to nebolelo vůbec a ještě dlouho ne, až jak mi ztrhavali triko, v nemocnici vpohodě a stejně jak píšeš 3 den bolest jak čert ruka se ohnout nedala ani spát mi nešlo, tak mě manžel vezl do nemocnice a dali mi antibiotika že v tom mám zánět za dvadny bez bolesti, ale svědělo to asi měsíc, někdy i teď když se mi to místo opálí

• Citovat
  • Upravit
3936
30.5.17 07:35

Diky za reakce, u lekare jsem samozrejme byla, chodim na popaleninove, ted tam pujdu ale az ve ctvrtek na prevaz.
Dnes rano je to uz zas o kousek lepsi. Tak uvidime.
Holky, s tim svedenim jste me tedy nepotesily :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
30.5.17 07:43

Tak aspoň jsme tě na to připravily :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu