Dost mléka při kojení jen v noci?

5.2.20 14:42

Dost mleka pri kojeni jen v noci?

Ahoj, da se udrzet dostatek mleka, kdyz clovek koji jen v noci? O co jde - osmimesicni syn pres den uz vic nez mesic nechce prso, napije se jen cca dvakrat v noci, ale to pije dlouho a vydatne a je videt ze ma hlad. Zatim preventivne dvakrat denne odsavam a v noci pak mam prsa nalita. Az s tim prestanu a mleka vyrazne ubude, staci to synovi na zasyceni, kdyz ma v noci takovy hlad? Jake mate zkusenosti? Jsem rada ze v noci hodne pije, protoze pres den mleku z flasky moc neda. Diky za zkusenosti a prosim nepiste, ze ho mam misto odsavani kojit pres den a vyhodit lahev. Vyzkouseno 100×, nechce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49134
5.2.20 14:58

Jo, první dítě, co najelo plně na příkrmy, už přes den kojit prakticky nechtělo, v noci to dohánělo. Kojila jsem asi do roka a půl, pak už nechtělo ani v noci, ale mléko by bylo. Vlastně s jednou výjimkou, kolem roka hospitalizace v nemocnici, kvůli zdravotím problémům neudrželo v žaludku nic než mm, tak tam jsem se dokázala zas plně rozkojit i přes den, ale jak se dítko uzdravilo, zase se vrátilo ke svému nočnímu systému. Přes den na to nějak nemělo čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12471
5.2.20 15:02

Jj, mělo by to fungovat. A asi bych ani neodsávala. Nechala bych to tak jak to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
5.2.20 15:23

Jj taky jsem od určite doby kojila jen v noci a ráno. Ke konci třeba jen 1× denně, pak i jen 1× za 3 dny než se malá sama odstavila. Nestěžovala si, že by měla málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7278
5.2.20 20:26

@Capacity uplne v pohode. Ja jsem mela dost mlika jeste nekolik mesicu, co syn pil jen jednou denne pred spanim. Prsa jsem uz davno nemela nalita, mleko se zaclo tvorit po prisani a behem kojeni se prsa nekolikrat nalila, dokud se syn dostatecne nenapil. Neodsavala jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35298
6.2.20 11:21
@Capacity píše:
Ahoj, da se udrzet dostatek mleka, kdyz clovek koji jen v noci? O co jde - osmimesicni syn pres den uz vic nez mesic nechce prso, napije se jen cca dvakrat v noci, ale to pije dlouho a vydatne a je videt ze ma hlad. Zatim preventivne dvakrat denne odsavam a v noci pak mam prsa nalita. Az s tim prestanu a mleka vyrazne ubude, staci to synovi na zasyceni, kdyz ma v noci takovy hlad? Jake mate zkusenosti? Jsem rada ze v noci hodne pije, protoze pres den mleku z flasky moc neda. Diky za zkusenosti a prosim nepiste, ze ho mam misto odsavani kojit pres den a vyhodit lahev. Vyzkouseno 100×, nechce :)

osmimesicni uz nepotrebuje v noci pit, pokud mleka ubyde, mozna se tim prirozene v noci odstavi. nedelala bych zadnej inzenyring.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 15:15

@Pudloslava inzenyring :D :D :D

Diky vsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 21:39

@Pudloslava jenze co s nim, kdyz chce? Mam skoro 9 mesicniho, pres den cuc sem cuc tam, ale jede mu jidlo, vodu pije z lahvicky a na spani a v noci je jedina doba, kdy si da. Umele mleko z lahvicky nechce zatim. Nechci ho jeste odstavit a kdyz se v noci budi, tak mi nevadi mu mleko dat, zkousim mu vzdy dat nejdriv vodu, nekdy to zabere a usne, ale jindy potrebuje to mleko, vydatne se napije a spi az do rana. Dr rikala, ze by mohl vazit i vic, nez vazi, je hodne dlouhy, takze nocni kojeni podporila, ze mu zatim svedci, ze ma ziviny i v noci :nevim: byla bych radsi, kdyby sosal pres den a v noci spal, ale preprogramovat se mi ho zatim nedari. Taky mi vischni kolem rikaj, ze v jeho veku ma davno spat celou noc, ale kolem tedy nemame jedine dite podobneho veku, co prospi noc, takze to asi tak bezne neni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35298
10.2.20 09:01

@Brevnovanka88 Chapu. Uz jsem moc zkusena na to, abych si myslela, ze ti dokazu poradit :-))) Jen je mozne, ze kdyz mu sebere piti v noci, zacne vic pit ve dne. ¨
Jinak taky jsem neznala moc deti, ktere by v tom vekui spaly a kdyz uz, tak spaly samy od sebe, ne na zaklade nejakeho zasahu rodicu. my s tim bojovali, mliko jsem na noc sebrala, jeden spal, jeden vubec a jeden napul.

Byl na to takovy navod, spocivalo to v tom, ze dite nakrmis o chvilku drive, nez se samo spontanne vzbudi, takze si nespoji uspavani s krmenim. V praxi si mas davat budik cca 30 minut pred dobou, kdy se obvykle budi a nakrmis ho. Vyborne to funguje s flaskou, to se decko naji a ani nevzbudi, ale s prsem to teda moc nejde.

Kazdopadne je to jen kratke obdobi zivota, utece jako voda. Dite prezije, vyroste, at to udelas jakkoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama