Dost různý den ovulace v jednotlivých cyklech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 17:50
Dost různý den ovulace v jednotlivých cyklech?

Měřím si BT a ovuluji obvykle buď cca 16. DC, anebo cca 21. DC. Dokonce to teď poslední 4 cykly je přesně na střídačku 16 - 22 - 15 - 21.
Vždycky jsem si myslela, že ovulace by měla být v každém cyklu přibližně ve stejný DC, nebo třeba plus mínus 2 dny.
Zajímalo by mě, jestli to tak někdo má taky a jestli se zadařilo otěhotnět v cyklu s dřívější nebo pozdějí ovulací.
Děkuji.

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 26.08.18 18:01
@Anonymní píše:
Měřím si BT a ovuluji obvykle buď cca 16. DC, anebo cca 21. DC. Dokonce to teď poslední 4 cykly je přesně na střídačku 16 - 22 - 15 - 21.
Vždycky jsem si myslela, že ovulace by měla být v každém cyklu přibližně ve stejný DC, nebo třeba plus mínus 2 dny.
Zajímalo by mě, jestli to tak někdo má taky a jestli se zadařilo otěhotnět v cyklu s dřívější nebo pozdějí ovulací.
Děkuji.

Taky se mi to podobně střídalo, teď už mám spíš jen ty kratší. Přisuzuji to střídání vaječníků. Ovulace může být různý den cyklu, co se ale obvykle příliš neliší je délka luteální fáze, tedy dny mezi ovulací a další menstruací. Máš ty cykly s ovulací 16. den také kratší než ty s ovulací 21. den? ;)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 26.08.18 18:53

Dřívější ani pozdější ovulace ničemu nevadí, důležité je, že ovulace probíhá. U prvního těhotenství byla ovulace 47DC, pak nevydařené cca 80DC a nyní se zadařilo 22DC.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 20:40

@Litta Délku luteální fáze mám v průměru 11 dní, takže ano, délky cyklů se vlastně liší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >