Reklama

Dost různý den ovulace v jednotlivých cyklech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 17:50
Dost různý den ovulace v jednotlivých cyklech?

Měřím si BT a ovuluji obvykle buď cca 16. DC, anebo cca 21. DC. Dokonce to teď poslední 4 cykly je přesně na střídačku 16 - 22 - 15 - 21.
Vždycky jsem si myslela, že ovulace by měla být v každém cyklu přibližně ve stejný DC, nebo třeba plus mínus 2 dny.
Zajímalo by mě, jestli to tak někdo má taky a jestli se zadařilo otěhotnět v cyklu s dřívější nebo pozdějí ovulací.
Děkuji.

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 26.08.18 18:01
@Anonymní píše:
Měřím si BT a ovuluji obvykle buď cca 16. DC, anebo cca 21. DC. Dokonce to teď poslední 4 cykly je přesně na střídačku 16 - 22 - 15 - 21.
Vždycky jsem si myslela, že ovulace by měla být v každém cyklu přibližně ve stejný DC, nebo třeba plus mínus 2 dny.
Zajímalo by mě, jestli to tak někdo má taky a jestli se zadařilo otěhotnět v cyklu s dřívější nebo pozdějí ovulací.
Děkuji.

Taky se mi to podobně střídalo, teď už mám spíš jen ty kratší. Přisuzuji to střídání vaječníků. Ovulace může být různý den cyklu, co se ale obvykle příliš neliší je délka luteální fáze, tedy dny mezi ovulací a další menstruací. Máš ty cykly s ovulací 16. den také kratší než ty s ovulací 21. den? ;)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 26.08.18 18:53

Dřívější ani pozdější ovulace ničemu nevadí, důležité je, že ovulace probíhá. U prvního těhotenství byla ovulace 47DC, pak nevydařené cca 80DC a nyní se zadařilo 22DC.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 20:40

@Litta Délku luteální fáze mám v průměru 11 dní, takže ano, délky cyklů se vlastně liší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >