Dostala jsem antidepresiva a neurol … připadám si hrozně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 21:31

Dostala jsem antidepresiva a neurol … připadám si hrozne

Ahoj všem,
už jsem tu diskuzi zakládala, jsem ta holka, co měla problémy v rodině, musela jsem vždy poslouchat na slovo, ta, co ji sikanovala pritelova ex, ta, jejíž přítel si s ex psal o sexu na začátku a prý to byla jen prázdná slova. Byla jsem na vyšetřeních, až jsem skončila na psychiatrii … kde zazněla diagnóza úzkostně-depresivní porucha, dostala jsem antidepresiva a psychoterapie + neurol pro případ nouze, kdyby na mě přišla velká úzkost … připadám si jako blázen, pacient. Rodičům to říct nemohu, ti mi jako dítěti, když na mě přišla úzkost dali par facek a polili mě vodou, neuznávají a především - nechápou to. Přítel je flegmatickej … o svy ex mi psal jako o nejhodnejsi holce, což o mě nikdy neřekl. Jeho ex mě pak stalkovala, já se svým pochroumaným sebevědomím jsem to neignorovala, ale snažila se to vyvrátit, pak mi i vyhrožovala … to je asi jedno. Přítel se k tomu postavil zády, víceméně nikdy to nějak neřešil … zato moje hloupá hlava. Připadám si méněcenná a zbytečná. A teď, co mi predepsali dnes ty prášky tuplem …

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2434
19.11.21 21:46

Ono až začneš brát prášky tak se to zlepší. Ber to jako něco co ti pomůže a posune tě dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
19.11.21 21:54

Vytrvej v užívání léků a toho „přítele“ se urychleně zbav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
19.11.21 22:07

Prosím tě, proč, léky užívají jen méněcenní lidé? Úzkosti má kde kdo a Neurol i AD bere taky kde kdo, hodně dobře postavených a vzdělaných lidí, on ten tlak na výkon je totiž potom někde znát. Že to tvoji rodiče neuznávají…no nemusí všechno chápat, pochopí tě kamarádka.
Bohužel u tebe je víc věcí špatně a zřejmě tvůj přítel tvému psychickému stavu moc nepřidává. Na úzkosti jsou léky dobré, ale hodně důležitá je taky psychoterapie. Mohla by ti pomoci rozklíčovat tvoje vztahy a nějak se s nimi lépe poprat.
Kolik ti je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
19.11.21 22:16

Neblazni, já to jedla 2 roky a byla ti jízda. Kolikrát si postesknu jak to bylo fajn že mi bylo vše fuk. Rozhodně se mi ulevilo. Neurol je taky dobrej. Dej si. Jen to neprehanej ať ho pak nemusíš jist pořád :hug: :palec: Není to ostuda ji to každý třetí. Už jsem i přemýšlela že by se mi nějaká tabletka na uvolnění taky zas hodila. :mrgreen: nehrut se není důvod. Blazni jsou ty co to nejí je jim ouvej a skočí z mostu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
19.11.21 22:17

Máš terapii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
19.11.21 22:56

Člověk s uzkostmi rozhodně není blázen. Je jen citlivější, krehci. Léky ti uleví, dodají sebevědomí, bude ti líp. Rodičům bych se v tvém případě rozhodně nesverovala. A „přítele“ vyměnila za někoho, kdo tě podpoří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 22:56

Děkuji … terapii mám za 3 týdny… no přítele to, cituju, akorát nasírá, úplně mi asi nerozumí … takže jsem v tom úplně sama. A je mi smutno, hrozne moc …

• Citovat
  • Nahlásit
73
19.11.21 23:01
@Anonymní píše:
Děkuji … terapii mám za 3 týdny… no přítele to, cituju, akorát nasírá, úplně mi asi nerozumí … takže jsem v tom úplně sama. A je mi smutno, hrozne moc …

Ani jemu bych moc neříkala ohledně tvé terapie. Pracuj na sobě, mysli na zdárný cíl, že budeš v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4254
20.11.21 14:42
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
už jsem tu diskuzi zakládala, jsem ta holka, co měla problémy v rodině, musela jsem vždy poslouchat na slovo, ta, co ji sikanovala pritelova ex, ta, jejíž přítel si s ex psal o sexu na začátku a prý to byla jen prázdná slova. Byla jsem na vyšetřeních, až jsem skončila na psychiatrii … kde zazněla diagnóza úzkostně-depresivní porucha, dostala jsem antidepresiva a psychoterapie + neurol pro případ nouze, kdyby na mě přišla velká úzkost … připadám si jako blázen, pacient. Rodičům to říct nemohu, ti mi jako dítěti, když na mě přišla úzkost dali par facek a polili mě vodou, neuznávají a především - nechápou to. Přítel je flegmatickej … o svy ex mi psal jako o nejhodnejsi holce, což o mě nikdy neřekl. Jeho ex mě pak stalkovala, já se svým pochroumaným sebevědomím jsem to neignorovala, ale snažila se to vyvrátit, pak mi i vyhrožovala … to je asi jedno. Přítel se k tomu postavil zády, víceméně nikdy to nějak neřešil … zato moje hloupá hlava. Připadám si méněcenná a zbytečná. A teď, co mi predepsali dnes ty prášky tuplem …

Ahoj, je mi líto, čím sis prošla, ale věř, že AD a psychoterapie ti pomohou. Nevím, kolik ti je let, pochopila jsem, že ještě nejsi plnoletá, když píšeš, že rodiče ti dali pár facek a polili tě vodou? Mrzí mě, že tě nechápou, ale ono kdo si to neprožil, tak kolikrát nepochopí. Já se léčím na psychiatrii od 22 let a naši to nejdřív taky vůbec nechápali, když jsem jednou měla šílenou panickou ataku a chtěla jsem si poprvé volat rychlou, tak mi otec říkal, že mě zmlátí… A brát léky není žádná prohra, kdybys byla diabetik, tak taky bereš léky, ev. si pícháš inzulín… Já třeba teď beru taky AD a troje antipsychotika a nestydím se za to, když vím, že to potřebuji. A myslíš, že by vaši a přítel třeba nemohli promluvit s tvým lékařem? Popřípadě lze využít rodinné setkání s terapeuty formou tzv. otevřeného dialogu. Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat