Porodnice Pardubice a Chrudim

Anonymní
17.10.19 23:12

Dostala jsem seznam věcí do porodnice Pardubice

Ahoj u svého gynekologa jsem dostala seznam co do porodnice Pardubice. Ale já chci rodit v Chrudimy. Musím rodit v Pardubicích nebo to je jen na mě kde se rozhodnu porodit? A prosím kdo teď nedávno rodil v Chrudimy co jste s sebou brali a opravdu potřebovali? Co jako porodnice nabízejí? Budu rodit poprvé.. A je lepší Yal gel nebo klystyr?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1768
17.10.19 23:33

Mas to na strankach primo te nemocnice v Chrudimi. Staci se podivat a precist si to tam… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 01:00

@Payus a rodit tam normálně mohu když mám seznam do Pardubic a můj gynekolog počítá asi s tím, že budu rodit v Pardubicích.

• Nahlásit
  • Citovat
2943
18.10.19 01:32

Jš rodila v Chrudimi teď v červenci a paráda. Mám dr.taky v PCE, taky nabízela porodnici Pardubice, ale můžeš si samozřejmě vybrat kde budeš chtít rodit. Jinak sebou hlavně dvě tři ruské toaletaku, porodnicke vložky, plinky jednorázové, čistící ubrousky, něco na bradavky a na prdelku třeba bepanten. Tři ručníky, svojí kosmetiku na mytí, ja měla chilly gel, pastu a a kartáček, gumicku do vlasů a nějaké pantofle „crocsky“..teď me víc nenapadá. Samozřejmě doklady a klidně si tam zajít na prohlídku sálu. Na stránkách mají info kdy to je. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2071
18.10.19 05:59

Proste se zaregistruj v Chrudimi a je to. Kontakt pro zavolani/online registraci snad zvladnes najit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6951
18.10.19 07:12

Zaregistruj se kde chceš, ale doktorovi bych to řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
18.10.19 07:51

Muzes rodit, kde chces ty.ja rodila v pardubicich jelikoz jsem musela (predcasne).ted po tech skandalech by me tam nikdo dobrovolne nedostal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6084
18.10.19 11:41

To je jedno, že jsi dostala seznam do jiné porodnice, veskrz jde o podobnou výbavu a je to jen orientační, gynekologovi je úplně fuk, kde budeš rodit. Možná si jen budeš muset stáhnout a vyplnit formulář na jména dítěte z vybrané porodnice, každá má svůj. Případně další papíry a potvrzení. A zjisti si na stránkách, jestli se musíš zaregistrovat. Vím, že v Praze to tak funguje, zatímco na Moravě jsem o tom neslyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 14:00

Koukala jsem na stránky Chrudimske porodnice a registrace být nemusí. To znamená že až mě to chytne tak tam přijedu a oni mě vezmou? Nebudou řešit že jsem z Pardubic?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 14:01

@Wendea71 prosím co nabízejí jako porodnice. Co s sebou nemusím nosit?

• Nahlásit
  • Citovat
967
18.10.19 14:28
@Anonymní píše:
Koukala jsem na stránky Chrudimske porodnice a registrace být nemusí. To znamená že až mě to chytne tak tam přijedu a oni mě vezmou? Nebudou řešit že jsem z Pardubic?
nebudou nic resit, normalne prijedes a prijmou te.teda pokud nebudou mit treba stop stav
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
18.10.19 19:50
@Anonymní píše:
@Wendea71 prosím co nabízejí jako porodnice. Co s sebou nemusím nosit?

Nabízejí noční kosilku, oblečení pro miminko a zavinovacku.
hlavně se neboj na novoroz. oddělení na cokoliv sestřiček zeptat a na bradavky doporučuju bepanten…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 05:46

Ahoj, rodila jsem tam v prosinci a fakt super. Jsem uplne odjinud, proste jsem tam prijela a bylo. Co s sebou uz vyse nekdo psal. Ja bych si ted vzala navic asi i par veci na miminko, abych nemusela furt prosit o nove. Jinak ja tam dostala takovej ten balicek, byl tam bepanthen, dudlik, par novorozeneckejch plinek a jeste nejaky dalsi veci. Jinak to tam bylo super, hlavne sestinedeli. Mela jsem nadstandart a doporucuju, to soukromi za ty penize stoji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
22.10.19 14:38

Do Pardubické to mám pět minut, ale radši tedy po zkušenostech kamarádek volím, v případě, že bude vše, jak má být, Chrudim. Jinak do nemocnice se tuším registrovat nemusíš. Nepřijmou Tě jen v případě stop stavu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
22.10.19 14:39

@Iloveyoga A ten nadstandardní pokoj si musíš nějako rezervovat dopředu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama