Dostalo vaše dítě od vás na zadek?

Anonymní
29.2.20 19:20

Dostalo vaše dítě od vás na zadek?

Ahoj, otázka je jasná.
Já jsem vždycky tvrdila, že budu ten rodič, který dítěti nikdy nedá na zadek, že vždy budu vysvětlovat a domlouvat, že mé dítě bude výchovné. Ale jsem zoufalec, kterému dnes ruply nervy a několikrát jsem našemu dítě (2,5) dala na zadek. Zabila jsem ho. Už se to nedalo jinak. Já jsem se tak moc na mateřství těšila, říkala jsem si, že budeme mít 3 děti, že není nic krásnějšího než mít dítě. Ale po těch letech s prvním dítětem je ze mě akorát tak uzlíček nervů. Neposlouchá, Nic na ní neplatí, už s ní nemůžeme ani nikam jít, jak se chová.
Prosím, neraďte, že mám nastavovat hranice, protože celou dobu neděláme nic jiného a je nám to houby platné.
Jsem zralá na psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2770
29.2.20 19:23

Kdyby jen na zadek… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15804
29.2.20 19:23

Kdybys mu dala na pr.del dřív, nebyl by z tebe uzlicek nervů. To je furt samé domlouvání a hov.no z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4175
29.2.20 19:24

Doufám, že je to překlep to, že jsi ho zabila.
Každýmu občas ujedou nervy, já jsem spíš ujela tak, že zvýším hlas. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15804
29.2.20 19:24

A jinak jo, dostala. Evidentně ještě málo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
29.2.20 19:28
@terien píše:
Kdybys mu dala na pr.del dřív, nebyl by z tebe uzlicek nervů. To je furt samé domlouvání a hov.no z toho.

Od kolika měsíců jsi tloukla své děti? Pockala jsi aspoň na ukončení šestinedělí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5856
29.2.20 19:28

Ano, dostává. Vždycky X krát slovně napomenu, zdůrazním… nic…lup má to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
29.2.20 19:29

Jo dostalo…a to ma teprv rok a půl…a zily mi to fakt netrhá…taky nechci zbytečně pouzivat fyzicke tresty, ale kdyz ze me ma srandu ve chvili kdyz ji rozkazuji, ze nema bezet na cestu, tak ji dam na zadek. Jsou situace, kdy to dítě musi poslouchat a musi si zapamatovat, ze ted uz jde fakt do tuheho. At si o tom mysli kazdy, co chce. U nas nejake vysvětlování vůbec nepomáhá…dcera je živá, bez pudu sebezachovy, vsude chce byt a vsechno zkusit a kdyz to nejde, umi být protivna a dělat scény…myslim, ze kazda matka se ocitne v situaci, kdy už nemůže, je s nervama v kyblu, unavená a zničena a do toho dítě neposlouchá…je prirozene a lidské, ze v tu chvili i te nejlepší matce ujedou nervy a plácne…i kdyz toho pak litujeme, tak myslim, ze neni treba z toho delat drama (pokud dítě neskoncilo na jipce). Nejsem zastáncem vychovy, kdy se diteti vse dovoli, zadne facky nebo placnuti a ještě vetsi blazni jsou dle me ti, kteri diteti nikdy nereknou ne…pry taky nejaky vychovny styl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15804
@Kfětoslava píše:
Od kolika měsíců jsi tloukla své děti? Pockala jsi aspoň na ukončení šestinedělí?

Horko těžko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13813
@terien píše:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka je jasná.
Já jsem vždycky tvrdila, že budu ten rodič, který dítěti nikdy nedá na zadek, že vždy budu vysvětlovat a domlouvat, že mé dítě bude výchovné. Ale jsem zoufalec, kterému dnes ruply nervy a několikrát jsem našemu dítě (2,5) dala na zadek. Zabila jsem ho. Už se to nedalo jinak. Já jsem se tak moc na mateřství těšila, říkala jsem si, že budeme mít 3 děti, že není nic krásnějšího než mít dítě. Ale po těch letech s prvním dítětem je ze mě akorát tak uzlíček nervů. Neposlouchá, Nic na ní neplatí, už s ní nemůžeme ani nikam jít, jak se chová.
Prosím, neraďte, že mám nastavovat hranice, protože celou dobu neděláme nic jiného a je nám to houby platné.
Jsem zralá na psychologa.

Ja to chapu, ze ma kazdy svy hranice a ze mu ty nervy rupnou :hug:
Jak reagoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
29.2.20 19:31

@Kfětoslava bože, vzpamatujte se… píše snad paní, ze tluce sve děti? Hodte se do klidu a radsi si dejte vino nebo čokoládu…to jsou zas slovni průjmy tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15804
29.2.20 19:32
@Petra67 píše:
@Kfětoslava bože, vzpamatujte se… píše snad paní, ze tluce sve děti? Hodte se do klidu a radsi si dejte vino nebo čokoládu…to jsou zas slovni průjmy tady

Nech jí, aspoň bude sranda ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1891
29.2.20 19:32

Ano dostala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
29.2.20 19:33

Tak čtyřletý dneska dostal jenom jednou (hodil kostkou po psovi) a k tomu jednou distanc (sednout si na židli bez hraček když rval mladší ségře hračky z ruky), mladší (19m) dneska dostala jednou na zadek (odmítala se nechat přebalit když se pokadila) a třikrát přes ruku když mi jí v kuchyni strkala pod nůž. S tím starším to už jde většinou rozumně domluvit, ale do tří let jsou děti takoví tupouni že vysvětlování bez citelného trestu je plýtvání dechem. Já nejsem zastáncem takových těch „psycho“ metod kdy se dítěti vymluví díra do hlavy a potom se s ním rodič půl dne normálně nebaví, tohle praktikovala moje máma a dodnes mám sevřený žaludek, když si na to vzpomenu. Táta to řešil jednoduše, jednu mi lísknul, nebo na mě zařval, potom mi oznámil za co to bylo a dál jsme se bavili úplně normálně. Ten tátův přístup byl mnohem jednodušší a pro mě, když jsem byla dítě, byl jasně čitelný, kolem mamky jsem se skoro bála nadechnout abych si nevyslechla kázání, co jsem kdy udělala špatně klidně rok zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama